bugün

keyifli bir iştir. öyle ki külü düşse tenezzül etmezsin.* * * *
(bkz: cool adam)
(bkz: dejavu)
hah bu oldu diyilesi güçlü tanımdır. puro ise sağlığa zararlıdır. onun yerine fakire sadaka veriniz...
öhöhöh, parası bol yazardır. öhöhöhh öyle ki öksürtmesine rağmen öhhğğhöğöhh purodan vazgeçemez. öğğhöhğğh sigara falan kesmez bu yazarı öhhöhhğğ puro içmesi öhhö lazım gelir. öhhöhhğğ. viskiden de bir yudum alayım, gıcık yaptı.
vay anasını beee dedirten yazardır (sakla kaldır bizim paketi).
kıskandığım, gıpta ile baktığım yazardır. bana bir pm atar, adresimi alırsa sevineceğimdir. benim burda 1 dalcık sigaram kalmış ve ben onu ne zaman içsem, yarım yarım mı yoksa tamamını mı içsem diye düşünürken böyle şeyler yapmayın, çileden çıkartmayın adamı.
içine ali şen ruhu kaçmıştır.
(bkz: uçarak entry giren yazar)
anlamıştık zaten başlığı puro içerek entry yazar olarak görünce, sonra puro bitince heralde açmış olduğu hatalı başlığı terkedip bu başlığı açmıştır...
dünyanın en keyifli tütün içeceğidir. piyasada çokça bulunur, şöyle kalın sarmalı bir puro bulunduğu zaman, pc başında iki saat gider çokça da entry girersin. sözlük başında bir paket sigara içeceğine bir puro iç keyiflen.
benim gibi keyif adamlarinin vazgecilmezidir, hele yaninda j&b ile orgazmik anlar yasatir.
captain pricein purosundan başkası olamaz.