bugün

bu kadar konuşulunca yazılarından birini okudum. eski sevgililerden kıskanmak, iş yerindeki/okulda dişilerden kıskanmak ve hatta anneyi de boşver sadece benimle ilgilen, benimle seviştiğin için bu haklara sahipim minvalinde sike sürülmeyecek bir şey okudum. iki de kitabı varmış. imza günü bile yapmış. bir baba şairin bir şiirini ezbere bilmeyen, hayatında ele gelir bir kitap okumamış, varsa yoksa kim kiminle yattının peşinde ömür çürüten kızlar toplanmışlar.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/pucca-196711/

tiplere gel ya. bunlar sekiz yıllık kesintisiz eğitim alacak diye devlet benden ek vergi ve kesinti yapmıştı. verin lan kesintileri geri.
muhabbeti güzel 10 numara insandır. kendisini teee 2007'den beri tanırım. o zamanlar gazirazzi.net forum sitesinde moderatördü. sonra site kapandı, pucca, blog olayına ağırlık verdi ve bugün geldiği durum ortada. kendisi için önyargılı bir şekilde ve sallama yorum yapan kişilerin onun yazdığı şeylerin çoğunu*** arkadaşlarıyla kendi aralarında konuştuğundan şüphem yok.
muhabbeti iyi midir kötü müdür bilmem fakat kitaplarının tasarımında bloğununki kadar özen harcıyor, bence biraz daha artırması lazım. Tamam kapağı sayesinde okunmuyor ama estetik bir yerde.
edebiyatın, felsefenin, sanatın olmadığı bir yerde daha çok pucca türeyecektir.
Her basarili kadinin arkasinda bir okuz vardir sozunun 2. Kez tekrarlandiginin ornegidir bu hatun-u tipsiz.
1. icun (bkz: demet akalın)
edebi dili yok diye eleştirilen kişilik. tabi kendisinin böyle bir endişesi var mı tartışılır.
twitter ünlüsü.

bi zamanlar, birinin kendi fotoğrafını yayınlamasına deli gibi sinirlenip; "bıdı bıdı bıdı.. o kız ben değilim! hem ben o fotoğraftaki kızdan bile çirkinim!" diye tweet girmişliği vardır. "ıyyy çok çirkin" gibi tweetlere cevaben bu tweeti girdiğini düşünüyorum. sonra kendi kendime demiştim, "yazık lan, kız kendini göstermek istemiyo işte, neden üstüne gidiyolar?" diye sorgulamıştım.

aa sonra, hazır bu kadar şan şöhret sahibi de olmuşken dur ben bi kendimi göstereyim dedi sanırım. birden bire fotoğraflarını yayınlamaya başladı. e ne oldu pucca? daha birkaç ay öncesinde demediğin laf kalmamıştı?

ayrıca "o kız ben değiliiim, ben o kızdan bile çirkinim!" diye bağırmıştın. her şey planlı mıydı? "ben o kızdan bile çirkinim" derken beklentileri düşürmeye çalışıp, beğenilmek mi istedin? hem gayet de o yayınlanan da senmişsin. madem yüzünü gösterecektin, ne gerek var böyle basit yalanlara?

insanlar kıçlarından ter akıtarak çalışıp ayda 1000 lira kazanırken, böyleleri paraya para demiyo ya uyuz oluyorum.

edit: bahsettiğinden daha çirkinmişsin.
büyük ihtimalle bir reklam projesi.

bir de insanların dikizciliğinin pop ettiği biri.
bu hatun kadinlari sevmiyo bi kere..

tipi bok gibi.. bu da esasli guzel bi kadini sevmemesini acikliyo elbette..

ilk baslarda, tipim kotu ama durust bi hatunum.. ve de cirkin oldugumu kabul ediyorum bakin ne kadar kompleksizim modunda takildi..

fakat bi yandan da dunyanin en guzel kadini marilyn monroenun fotograflarini blogunda kullaniyodu..

bazi seyleri bilmek icin alim olmaya gerek yok.. sen fotografina guzek bi akrist resmi koyarsan insanlar bunun gercek olmadigini bile bile sana ilgi gosterir..

hem guzel kadinlarin etinden sutunden yararlan, hem yeri geldi mi kendin "kafa kiz " olucaksin diye, ulu orta onlari kiskandigini belirt ve orospu lafini bu yuzden mesrulastir..

sanki her kiskanan karsindakine kiskandigini itiraf ettikten sora. orospu diyebilirmis gibi..

hem de kalk, durustlukten dem vur..

ziyansin pucca.. senin eserlnini (!) okuyarak buyuyecek nesle, hic olmazsa marilyn monroenun meshur etek havalanma sahnesini izletsek de hic olmazsa sevaba girseler..

yazik.. bu kadin universite mezunu bi cok adamdan daha cok kaazaniyo ya sikis maceralarini ce kucuk oyunlarini anlatarak yazik..
marilyn monroe nun arkasına saklanan ama yazıları "beni oku yoksa pişman olursun" hissiyatı yaratan yazar.
kitaplarını okuyarak mastürbasyon yapıp, kendini tatmin eden adamlar tanıdım askerde. filminin bunun üzerinde bir etki yapmasını istediğim dizüstü* edebiyatçısı. türk milletinin dilinden anlıyor, helal olsun.*
görsel

görsel *
yemelik bir şey.
Ben garu nun yerinde olsam kaçmam, kaçanı ayıplarım.
arasam biliyorum açmayacaksın ya da açıp kalbimden geçen her şeyi bozacak. dönsem biliyorum özlediklerim aynı olmayacak. başlasak biliyorum birbirimizden daha çok nefret edeceğiz. bu kadar şeyi biliyorum ama soluk borumu kesip burnumun ucunda sızıya dönüşen hissi ne yapacağım bilmiyorum. yazısıyla insana tercüman olmuştur.
popülizm ikonlarından bir klon daha.

internet aleminde herkes yazar artık.

aynı zamanda twitter kezbanlarının fenomeni "ayy aynı beni anlatıyor, canım benim yerim, ühühüh aşk acısı"
iğrenç yazılarına edebi anlamlar yüklemeyip, "ben iğrenç bir insanım ve erkek arkadaşlarımı yan yana koyarsam dünyanın çevresini 3 tur dönebilir" derse daha samimi bulabilirim kendisini. o zaman, iğrenç sıfatından nefret etmeye devam etmekle beraber daha fazla saygı duyar, samimiyetini de tebrik ederim. belki bir kahve bile içerim. sonra da kahve içtiği beni "çok pis bi erkek dimi hepsinin boynu kopsun pis kandırıkçılar ay bari aldatayım bunu dedim ama çocuk kaba çıktı ben de manavla yattım ühühühhü" şeklinde yeni bir iğrenç yazısında anlatır.
markofoni için modellik yapmış...

görsel

bi de bu fotoşoklu hali...

boynumdan ipi çözdüm az evvel bundan manken oluyorsa benim bu dünyada yapacak çok şeyim var.
türk kadının özetidir. hislere derman oluyormuş. ne kadar mal var lan şu hayatta. evet.
bir siküstü edebiyat yazarı.

bir insan bu kadar boş, bu kadar seviyesiz olsun. aslında küçük kızlarımızın bakış açısından bakıyor olaya. popülerlik uğruna 13 yaşında bekaretini kaybeden kızlarımızın. parayı her şeyden üstün görenlerin. bir tweetini hatırlıyorum da, gözlüğü orijinal olmadığı için bir çocuğa sövmüştü. birinde de "bazen tanıştığım erkekle ilk geceden sevişmemek için ağda yapmıyorum" demişti. normal bir yazar olsa, özel hayatı zerre kadar umrumda olmaz. ama o kitaplarında da, blogunda da bunu yazdığı için rahat rahat söyleyebiliyorum fikrimi.

bir de uykusuz yazda vardı. o zamanlardan beri uykusuz almıyorum. küfürü üstünlük sanan, sevgilisi ağzına sıçtı diye her erkekle birlikte olmayı marjinallik kabul eden bir kadına kapılarını açmaları saçma gelmişti. hadi bunları yapıyosun da, edebi bir kişiliğin olsun bari arkadaşım.

boş beleş insanlarla yazın dünyamız kirleniyor. ve yayın evleri de okunuyor diye bunlara önem veriyor. okuyanların da, yazanların da, basanların da beynini sikeyim. sevgiler.
çağın hakettiği yazar tipidir. tüketmeye ve bilgisizliğe odaklanmış bir toplumda başka türlüsü de beklenemezdi. kendisini eleştirenlerin yaşadıkları çağı eleştirip eleştirmediklerini merak ediyorum.
Kitabını okuduktan sonra ağız bozduran blogger.
tipik ve sıradan fakat çok popüler bir kadın, kafayı kocayla bozmuş bunu da çekinmeden anlatıp ergen kısmına okutturan yazarımsı.
hakkını yemeyelim. onca dedikodunun arasında çok nadir de olsa güzel bir iki cümle yazabiliyor.
tam bir sefil.
ayşe arman ın twitter versiyonu gibi duran kişi. bu kim amk ne yazmış böylede ünlü olmuş diye bir bakayım dedim. karşıma çıkan tweeti "bu sicakta fon cektirmek, sutyen takmak, regl olmak ne kadar zor biliyor musun erkek milleti! ustumuze gelmeyin valla sutyen teliyle bogariz " oldu. yavaşça bilgisayarı kapattım. gittim çay demledim.