bugün

Clean vokalleri efsane olan şarkı.
bir sulfur etmeyen slipknot parçası.
Sadece davulları için bile dinlenir.
Bir Slipknot parçası.
I'm done! It has begun! I'm not the only one!

And the rain will kill us all...
We throw ourselves against the wall.

insanı acayip gaza getiren bir şarkı.
Uzun zamandır dinlemediğim slipknot grubunu hatırlatan şarkıdır.
Çok sağlam, çok gaz bir Slipknot parçası. Zaten grubun sevdiğim 2 şarkısı var, bir Psychosocial bir de Duality. Corey Taylor mükemmel bir vokal.
Guitar hero'da çalarken göte giren bir şarkıdır.
slipknot grubunun all hope is gone albümü ile piyasaya sürdüğü 2. şarkısıdır. brutal ve gayet gayet hard yorumundan sonra nakaratı clean yorumla söylemesi beni benden almıştır. aynı zamanda riffleri kulaklarınıza kazınması muhtemeldir. aynı zamanda bu grubu her ne kadar satanist diye lanse etselerde, grup solisti corey taylor "biz satanist bir grup değiliz, sadece kliplerde satanist imgeleri olayları daha esrarengiz kılıyor. bizde bunu seviyoruz." gibi bir açıklama yaparak, ön yargıları kırmıştır.
girişi ile kendine bağlayan slipknot şarkısıdır.corey taylorun vokali de tam olmuş.
insanın içindeki psikopat ruhu ortaya çıkaran şarkı.
kliplerinde o bidonun fırlatılışı bile güzel be amına koyim, maskeler de gayet güzel, bakalım daha nelerle çıkacaklar karşımıza.
ismini söylemekte güçlük çektiğim enfes slipknot şarkısı.
slipknot'ın wait and bleed ve before i forget ile birlikte en güzel şarkısıdır.
slipknot'ın en güzel şarkısıdır kanaatimce.
okumasını ve yazmasını hala beceremediğim şarkı ismi. çokta güzel bir solosu vardır.
adı bile güzel olan slipknot şarkısı.
saykosoşıl! *
slipknot'ın before i forget'ten sonra en iyi şarkısıdır.
slipknot'ın 2008 all hope is gone albümünün sulfur ile birlikte en iyi parçası *
gaz verici girişe sahip slipknot şarkısı.
solosu çok kazık olmamakla birlikte aşırı güzel olmuş slipknot parçasıdır. şüphesizdir ki armonik anlamının yanında parçanın güzel olmasının sebebi joey jordisonun fazla abartmamış olmasıdır. her ne kadar sözkonusu grubu dinlemesemde söz konusu parça hakikaten "taş" olmuştur.
dinlenildiği zaman insanlara ayrı bir haz veren, hareketlilik katan slipknot'ın mükemmel şarkısı.
koşarken dinlenmesi gerekir. o son kilometreyi koşmak için daha iyi bir parça düşünemiyorum şahsen.
$arkının bir bölümünde "defenseless lie" mı, yoksa "fascist lie" mı deniliyor kestiremedim. dil bölümü okuduğum için kendimden utandım. biraz ara$tırınca bazı sitelerde defenseless lie, bazılarında da fascist lie dediğini gördüm. *

valla hangisi daha mantıklı, gerçekçi orayı bilemem... $arkının geneline bakmak gerek.
solosu çok güzeldir. basit midir profesyonel midir bilemem ama $ahsen bayatladım.
güncel Önemli Başlıklar