bugün

beni hayretler içerisinde bırakan olaydır. lan bunlar bildiğin bizim şopar çingene vs takımı lan!!

ne işiniz var olm sizin madridde? araya kaynayıp mültecilerle birlikte gitmişler galiba, vay arkadaş ya!

https://video.twimg.com/ext_tw_video/710477824365359104/pu/vid/360x640/Sl8IuqGpurV2F74l.mp4
iki gündür tüm vicdan kastığımız görüntüler feyk çıktı ya.

Önce iltidarınız başkanlığınız batsın diye tiyatro yapan adam.

Şimdi de biZim çingeneler.

Resmen duygularımızla oynuyorlar

Sazan gibi atlamayın be, siz de araştırmadan atmayın olum.

Kusmak istiyorum.

Daha da kafası kopmuş adam görsem kesin ip var dicem.
acıma duygusu dışarıda. yerine utanç girdi.
Tabii bu psv taraftarının itoğlu it olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Lan nasıl gitmişler peki suriyelilerle araya mı kaynamışlar?
O videoyu ilk izlediğimde kadınların eteğinden anlamıştım romen olduklarını.(şerefsizim aklıma gelmişti.)o kıvraklık,o çeviklik bizim cinganeler dışında kimsede olmaz.
kesin türk'tür diyenlerin ömüğünü sıkasım geliyor fakat hakkatende türk olduklarını duyunca türklüğümden utandığım bir olaydır.
türkün gururunu ayaklar altına serenler derhal idam edilmeli.
kepazeler.
Türk ise insanlıktan çıkıyorlar mı? Ülkemizde de dilenen çok çingene var biz böyle mi yapıyoruz.
(bkz: çingene transferi)
Ben anlamıyorum gercekten. Suriyeli mülteci olduklarını düşünürken acıyıp üzüldüğünüz insanlar türkiyeden göçen roman olunca ne değişiyor. Üzülmek yerine neden utanılıyor.

Aç ve ihtiyaç sahibi olanlardan mı utanılıyor dalga geçen karaktersizlerle aynı dünyayı paylaşmaktan utanmak yerine.

Bence burda bıd bıd konuşanların çoğu orda bulunsa psv taraftarlarıyla aynı tavirda bulunur gülüp eğlenirdi.

Yazık yani
çingenelerin Türk olduğunu söyleyen başlık ve Türk olduklarını söyleyen sözlük yazarları tarafından Türklüğünden utanılma şeysini lfade eden entiriler bütünüdüR.
(bkz: olum neyin kafasını yaşıyorsunuz siz)
quaresma nın uzaktan akrabası çıktılar. eğer olurda seneye psv ile eşleşirse Beşiktaş. bu video yu Q7 ye izletmeli.
türk değil olsa olsa türkiyeli olabilirler. zira türkçe konuşuyor olmaları türk oldukları anlamına gelmez. daha da gerçekçi olmak gerekirse avrupa kökenli roman olmaları daha olasıdır. çünkü bu kadar insan türkiyeden siktir olup gitmek üzerine planlar yaparken kolayca madrid'e kadar ulaşmış olmaları ancak bu mantıkla açıklanabilir.

ha türk çıkmaları psv taraftarlarının çok da umrunda mıydı? ne yazık ki zannetmiyorum. haberleri bile olmamıştır belki de. aşağılıkça gerçekleştirdikleri eğlenceleri yanlarına kar kalmıştır.

ırkları boşvermek lazım, mühim olan insan kalmak.
vay amk!
suriyeli olunca ah vah, çingene olunca koy götüne gitsin..!

sokayim insanlığınıza be. sanki ordaki dilenci kadınlar dedi biz suriyeliyiz diye. suçlayın bir de üstüne tam olsun.

o taraftar denilen pisliklerden zerrece farkınız yok lan.

tüh, kandırmışlar ya... suriyeli diye üzülmüştük oysa. bileydik çingene olduklarını, iki avro da biz atardık!
(bkz: okati herşeye bok ati)
Türkiye Cumhuriyetinin değerini tekrar anladım. Başımızdakilere ne kadar diktatör ne kadar gaddar desek bile yada halk ne kadar cahil ne kadar koyun desek bile bizim ülkemizde pkk yandaşlarına bile bu muamele yapılmıyor böyle manzaralar oluşmuyor.
sırf Türk çıktığı için psv taraftarlarını bir anda sevmeye başlayacak kesim mevcut ne yazık ki.
Türk değil amına koduklarimin pekekelileri, roman onlar.
Çingeneler, aslen kuzey Hindistan kökenli olup günümüzde ağırlıklı olarak Avrupa'da yaşayan göçebe bir halk. Türkçede Roman sözcüğü de sıklıkla Çingene anlamında kullanılır. Hindistan'ın Pencap-Sind (Pakistan, Karaçi) nehir havzası boyunca Pakistan ve Afganistan'ın da içinde bulunduğu bölgelerden 1050 civarında iran ve Anadolu üzerinden dünyaya yayılmış bir Hint-Avrupa halkıdır.
kadınlar çingeneyiz diyor adam gelmiş burada türklüğünden utanıyor.
romanlar ne zamandan beri türk olmuş
insan hayret ediyor.
psv'li taraftarlar da rus çıkarsa sasirmam emenike.
şaşırtmayan durumdur.

türk adını kirletmek için türk olmaya gerek yok, bu insanlar işte türk görülüyor.
Boşuna duyar kastınız dedirtendir. Tahmin etmiştim aslında Suriyeliler Oraya kadar gitmeye üşenir.
Barikatların arkası vatandır diye nickli mal sen bu kafayı nasıl yaşıyon. Mına godumun kevaşesi.
olayı ortaya çıkartan kişi haluk levent,

olay madrid'te yaşanıyor,

olaya konu olan kişilerin zamanında soğanlık - rahmanlar'da yaşadıkları ortaya çıkıyor.

bu nasıl bi üçgen amk?

ne alaka birader?

işin içinden yakında mossad - cia falan da çıkabilir.