bugün

Normalde bu tipler götünden tırsan tipler olurlar lakin toplum içinde belli olmasın diye piakopat ayağı yaparlar. Vurup kafalarına odunu pekmezlerini akıtmak lazım böylelerin.
Herkesin ayar olduğu tiplerdir.
benimdir. alayınızın tillahını sikerim.
Psikopat olabilir.

Nerede bir deli, ruh hastası ya da sapık var, kendime çekerim. Bir bakmışsın biri kolumdan çekip arabaya atmaya çalışıyor, bir bakmışsın aynı taksiye binmeye çalıştığım insan beni tutmuş bir kenara atmış, bir teyze otobüse binmeden önce beni bir yere fırlatmış, bir deli yanıma gelip 2 saatlik sohbete mecbur bırakmış, bir sürü sokak köpeği yanıma gelip kucağıma yatmış ya da daha fazlası parçalamaya çalışıyor. Sokağa çıkınca bir şey gelir başıma. Ne geleceği kesinlikle kestirilemez. Bak mesela bindiğim taksici kısa yol diye ormanın içine götürmüştü arabayı. Bir taksici ormanın içinde dikiz aynasından sana bakıyor. Neden? Mantığı yok. napcam taksine bindim diye seninle mi olacağım? O adam bunu öyle düşünmüyor işte. Bunların alayı hasta.

Bir seferinde hiç tanımadığım bir kadın, arkadaşım ona bakıyor diye beni dövmeye çalışmıştı. Haberim yok bakıştıklarından. Olan bana oldu.

Eski Sevgilisini kıskanan sevgilisi bana bakıyor diye saçıma yapışmıştı. Bu bakışmadan yine haberim yoktu. Benim kendimden haberim bile olmayabilir. Boynumdan çıkan o sesi hâlâ unutmadım. Rapor almıştım çünkü hareket ettiremiyordum.

Ben hayattan şunu öğrendim, bir ortamda 100 kişi varsa net yarısı psikopattır. Millet delirmiş. Pasif agresiflikten ölüyor herkes. O yüzden biri psikopatım ayağı yapıyorsa çok haklısınız diyip uzaklaşmak aşırı mantıklı bir tavır olur.

Edit: sözlerimi çarpıtan insanlar var. Önerim, çarpıtmasın. Deli, ruh hastası ya da sapık yazılınca üstüne alınmana gerek yok.
psikopatlardır arkadaşlar, yani tanısı teşhisi konulmamış olsa da vardır psikolojik bir aksaklık yoksa sağlıklı bir bireyin böyle ayaklar yapabileceğini niçin düşünesiniz di mi? düşünüyorsanız size de terapist önerebilirim.
Gerçekten psikopat olabilir. Yere düşen kezban tanesi ablaya katılıyorum. Ben de biraz mıknatısım bu konuda. Tuhaf tiplerin odaklandığı bir noktayım. Şimdi bende de var biraz şiddet eğilimi. Mesela daha az önce yayaya kırmızı yanmasına rağmen artistlik yapıp karşıya geçmeye çalışan çocuğun kafasını kaldırıma vurmak istedim. Aslında insanları da severim biraz ama böyle aptal hareketler yapınca ne bileyim cezalandırasım geliyor. Neyse sonuç olarsk bu tarz isteklerim beni bir şey yapmaz, bir mıknatısa da çevirmemeli çünkü umursamaz da olsam aslında biraz çiçek böcek kızım. Belki de hissediliyordur. Ne anlatıyorum ben aq ya ellerim dondu zaten.