bugün

içinde dahil olduğum gruptur.
dan biri benimdir. gerçekten çok bozuk.
(bkz: buyrun benim)

bu saatte burada olduğumuza göre çoğumuz sanırım..
Biri beni mi sordu?

Benim psikolojim normal insanlarınkine göre bozuk. Yani deli değilim ama arada depresyona giriyorum. iki yıldır hasta olduğumun farkına vardım artık. Ama olsun bu da bir hayat tarzıdır, yasamak gerekir. Depresyonnun en ağırı da olsa mücadele etmeliyiz, intihar çözüm değil. Zaten öleceğiz acelen ne? Doktorlar bu konuda çalışmalarını sürdürüyorlar.

Geçmiş olması dileğiyle.
Herhalde herkestir.
Bana bir tane tamamen normal olanı gösterecek var mı ? Psikoloji hassastır. Bozulur illa ki. Önemli olan düzeltmeyi başarabilmektir. Sürekli bozuk bir haldeyse büyük sıkıntı ama düzeltebiliyorsan no problemo.
psikolojik hastalıkları saysak, sözlükte değil türkiye' de sağlam bir tane adam çıkmaz.
yaz beni de yaz dertleşmek isteyen mesaj atsın.
Yıllardır majör depresyonla yaşıyorum,buna da alıştık.
benim de dahil olduğum güruh.

üstelik bir buçuk senedir de ilaç kullanıyorum hala daha bir düzelme yok. gittiğim doktor bu tür ilaçları ömür boyu kullanacağımı söylemişti de pek durmamıştım üstünde. haklı çıkacak kadın.
dünyadaki bütün insanların birazda olsa piskolojisi bozuktur ama kimisinin fazla kimisinin çok fazla bozuk.
Buyrun benim demek istedigim yazar toplulugudur. Az once yasadigim travmanin goruntuleri gozumun onune gelmesin diye ellerimle yuzumu kapadim lan. Manyaklastim iyice.
Benimdir de. Metafizik ögeler rahatsiz eder diye uyumadım. saçma tabi. Bilinmez cunku.
yardimci olabilecegim yazarlardir.
Bende de major depresyon belirtileri baş göstermeye başladı.
Bu başı yakaladığım gibi keseceğim.
her psikolojisi bozuk kişiyi psikilojisi bozuk bir kişi o hale getirmiştir.
allah encamımızı hayretsin . sözlükte bayağı psikopat varmış .
şu sıralar ben. yapacaklarım için şimdiden özür dilerim sözlükten ve sizden.
"pardon da, psikolojisi sağlam olanın burada ne işi var zaten." dedirten yazarlar.

olm o kadar işimizin gücümüzün arasında buralara belkide kimsenin okumayacağı şeyler yazıyoruz. yeterince mantıksız bi eylem değil mi yani bu ?!
hayat felsefesi haline getirdiğim durum
evet psikolojik vakayım.
Yıllardır majör depresyonla mücadele ettiğim doğrudur.
ne yaptığı belirsiz yazarlardır. ay iki dakika önce iyiydi şimdi delirdi yine diyeceğiniz yazarlardır. sağları solları belli olmaz, atarlı gençlerdir, melankoli ile çirkeflik arasında gel gitleri olur. kızları 'malum dönemde' sanarsınız, erkekleri 'başına vurmuş ' diye geçiştirirsiniz. zor azizim, hepimizin bozuk psikolojisi. al bir prozac. ***
Yazdıklarından anlaığım kadarıyla
(bkz: pileyboy necati)
(bkz: pin ar namuss)
(bkz: ara tara)
Çok tuhaflar.
+18 ve iğrenç başlık açan tüm yazarlardır.
Bu sefer benim amk.

Ne zamandır bu başlığı bekliyordum.