bugün

öğretmenlerin git gide çocuksu hareketler kazanmasıyla eş değer problemdir.
bir insana bir psikolog bir psikoloğa iki psikolog gerekir.
o kadar ders ve eğitimden sonra normal bir durumdur. parası iyi ama zor bir meslek psikologluk, dışardan görüldüğü gibi kolay değil.
psikoloğa gitse psikoloğun psikolojisini bozan müşterilere sahiptir.
(bkz: terzi kendi söküğünü dikemez)
terzinin kendi söküğünü dikemediğinin canlı örneğidir.
umarım ki böyle bir şey yoktur.ön yargıdır. genellemedir diye düşündüren önyargı ve genelleme.
4 yıl okuyup mezun olduktan sonra klinik açma hakları elinden alınan bu insanların taa en basında psikolojilerinin bozulması mümkündür.
insan olmalarından kaynaklanır. Onlar da supervisor lardan destek alır.

Yürü git şimdi cahil.
onların pişen kafalarına psişik kremi sürmek lazım.
Psikologlugun kuaforluk oldugunu sanmaktir.
Insan yasadigi surece sorunlarla karsilasabilir onemli olan ne kadar farkinda olundugu ve ne kadar yardim alindigidir.
en büyük paradokslardan biri olmaya aday bir paradokstur. ilacın hastalığı artırması da benzer bir paradokstur.
terzi kendi söküğünü dikemezmis ya hani, ondan olsa gerek...
Hepimiz insanız.
Psikologların birbirlerini tavsiye edememesine yol açar.

+ Ay Ayten sinirlerim çok bozuk bir psikologa gitmem lazım, sana gelsem olur mu?
- Yok Nurten ben daha beterim bana gelme zaten yeteri kadar geldiler ay bi de sen çıkma. Nalan'a git o daha yeni mezun.
+ Nalancım ben bu aralar çok kötüyüm manik depresif haldeyim şu kanapene uzanıp sana içimi dökebilir miyim?
* Aman Nurten abla olmaz, ben senden daha kötü ruhsal çöküntü içindeyim, çekemem seni, git evde kasede oku dertlerini sabah bırak boş zamanımda dinlerim. Aaa her sıkıntınızda da bana gelmeyin.
güncel Önemli Başlıklar