bugün

bir sike yaramıyorlar.
görsel
Gelen danışanlarla halay çekiyorlar.
2 tek at gerek kalmaz...
Kim kime uyuşturucu veriyor diye sormadan edemeyecegimdır. Psikolog ilaç vermez; önleyici yahut iyileştirici ruh sağlığı hizmeti verir. Bunu da seans seans terapi yoluyla yapar. Terapide çoğunlukla terapötik iletişim dediğimiz iletişim yontimini kullanır. Amaç danışana ayna olmaktir. Danışana yollar gösterir ;lakin seçimi ona bırakır. En önemlisi psikolog size zorla bir şey yaptırmaz. Kişinin irade ve seçimi ön plandadır.
Yemek fabrikası işleten var.
Siz doktora gitmişsiniz, size tabi kendine kolay geleni yapıp ilacı yazıp göndermiş.
Dinliyorlar.
Terapi yapıyorlar. Duz mantik amk.
Sizi dinleyip "anlıyorum" diyerek tavsiyelerde bulunurlar.
yol düşünce anlaşılır.
Güzelse belki arzularınızı kabartır bi de çirkinse söğüşlendiğinizle kalırsınız. 6-7 sene önce internetten bakıp güzel bi psikologa gitmiştim çakal karı benim uzmanlık alanım değil diye çirkin bi karıya yönlendirmisti. Karının tek yaptığı yamuk tipiyle nemrut gibi oturup hıhı demekti. 250 liraydı o zaman bile saati. Saat bitince bazen bitmeden yollardı. Enayi gibi gittim bin liradan fazla bayıldım bi daha zor giderim hatta gitmem için kafayı yemiş olmam lazım.
bu sorunun yanıtını derdine deva bulanlar vermeli.
Her ne kadar ne işe yarıyor deseniz, giderken anlamasaniz da sonrasında farkı anlıyorsunuz. ne işe yaradığını da tabi. Ben giderken hem çok ağır ilerledigimizi hem sanki para meraklısı gibi davrandıklarını düşündüğümden erken bıraktım. 4 5 Seans gittim. Sonrasında farkettim O kadar katkısı olmuş ki. Giderken bır arkadaşım sen akıllı kızsın baya zekisin bence oraya gerek yok diyordu. Sanki akıl hastanesine yattık aminyum diyordum içimden. Hiç birşey boşuna değildir. Güzel kadın görmeye değil faydalanmaya gidin bakın birde.