çok güzel kokan bi sabun..
düzenli kullanıldığında yüzde sivilce çıkmasına engel olan sıvı sabun. sarımtırak bir rengi vardır.
bakterileri öldürücü etkisi olan, düzenli olarak kullandığım sabundur. *
sivilceyi kuruttuğu şehir efsanesi olan sıvı sabun. çok güzel kokar ve normal sabunlara göre kokusu daha uzun sürelidir. tuvaletten çıktından sonra elini yıkamadan önce ne yapmış olursan ol, elini burnuna götürme eyleminden kendini alamadığın sabun.
az önce izlediğim reklâmı ile göz göre göre tüketici yanıltan, insanların hassasiyetlerinden faydalanmak isteyen sıvı sabun markası. reklâmda domuz gribine karşı etkili olduğu kırmızı şeritle belirtilmiş. lan şerefsiz, bu grip bir bakteriden değil, virüsten kaynaklanıyor. sen sadece anti-bakteriyel bir sabunsun. bu konuda yapacak bir şeyin yok.
domuz gribi ile satışları tavan yapmış antibakteriyel sabun.
pahalı bir sabundur.
31 çekilmemesi gereken sabun. ergen yazarlara seslendim.
yıka ellerini yıkadın mı? yıka dokunduğun her şey de bakteriler var! ellerini protexle yıka.
sokakta oynadıktan sonra, ya da köpeğinle oynadıysan ellerini protexle yıkaaa! şarkısına sahip anti bakteriyel sıvı sabundur. ve de her sınavdan önce söylenen uğurlu şarkıdır.
para vermeye kıyamadığım sıvı sabun. fazla pahalı olması iyi olduğunu kanıtlar mı bilemem. arkadaşın evinde gördüm fırsat bu fırsat ellerimi yıkadım. bir fark göremedim , hissetmedim. nasıl bi fark görmeyi bekliyordum onu da bilmiyorum gerçi. hiç almadım almam da banane...
elleri nemlendirir. normal sabuna göre, daha az kullanılınca yeterli gelir. carrefour'da 750 ml'den oluşan 2'li yedek paket 10 lira civarındadır şu an. kokusu manyaktır...

(bkz: yirim yirim)
içinde tonla kansorojen madde barındıran intihar aleti.
domuz gribi dalgasından sonra tanıştığım sabun kesif kokusu genzimi yakarken elinize ne sürülmüş olursa olsun her türlü kokuyu bastıryor, antibakteriyel olması konusunda şüpheliyim zira elimdeki yaraya deydikten uzun bi süre geçmesine rağmen elimdeki yara sızlamakta, sıvı sabunla eli yıkadıktan sonra eli mutlaka katı sabunla yıkamak lazım.
reklamın görüp alışverişte fiyatına bakılıp höh denilen sabun.
kullanmaya başladıktan sonra yeşil olanını bırakamadığım. temiz olmak adına 'protex' bile olsa 3 kere

yıkayınca eli iki de bir, elleri kaybedebiliyosunuz.

işin şakası alerjik bünye olduğum halde ve bu kadar kullanıma karşın zararı görülmemiştir.

gerçi bünyeden bünyeye değişir.

ayrıca en güzel yönü diğer sıvı sabunları kullandıktan sonra onca durulamaya rağmen elden gitmeyen krem, kayganlık

ve abuk subuk kokular protex de yok. safi temizlik başka da bişey yok.
o kadar güzel bir kokusu var ki gardırobun koku yayıcısı olarak kullanabilirsiniz. aylarca o güzel koku geçmiyor, burnunuzu hoş bir şekilde okşuyor ve evet aynı zamanda hijyenik.
dünyanın en kaliteli sabunudur.
elleri kurutan sabun. hücreleri alıp götürüyor sanırsın. kışın hoş değil bu yaptığı... yoo dostum...
Son zamanların reklamla ün kazanan koruyucu bir sıvı sabun.
kilo ile satılanı berbat olan sabun.
En sevdiğim sabundur.
Hastası olduğum harika sabun.
Ele yapışıp çıkmayan sabun. En az üç dakika yıkamadan çıkmıyor arkadaş!