bugün

Uludağ sözlük'ün bir numaralı trolü'dür.
gömlek değiştiren yazardır. acaba bu yönüyle kime benziyor?
i.melih'in i'si.
adamdır...
kalpak hiç yakışmıyor. gerçi ne yakışır buna, onu da bilmiyorum.
Oğlum, bu adam neyi protesto ediyor hala anlamış değilim.
en son baktığımda ateistti bu arkadaş. neyse doğru yolu bulduğuna sevindim.
protest sanayici 39 yaşında. sevenleri ona bay göbek, sevmeyenleri prostat diyor. "hdp barajı geçerse sözlüğü bırakırım." demişliği vardır.

hdp birinci kez barajı geçeli 6 ay, ikinci kez barajı geçeli neredeyse 2 ay oldu. hâlâ sözlükte.
Cuması mübarek olsundur.
(bkz: hamza)

2015 yılının son cuma günü tüm islam alemine hayırlı olsun.
cumanız mübarek olsun...
tanırım iyi adamdır.
(bkz: jöleli)
Eski mhp li yeni aktroll abimiz.
(bkz: tornistan)
Yılın ilk karı ile buluşmuş yazar.

http://s27.postimg.org/70eud1e82/kar.jpg
metafor olarak günebakan kullanılabilir; nasıl günebakan güneşe dönüyorsa, buda paraya dönüyor.
facebookta milliyetçi, ekşide kronik solcu, uludağda dönek ak partili, ne olduğuna kendi bile karar verememiş yazar.
Sosyotrendi destekliyorum. Son programda bu saldırı olaylarını falan anlattı çocuklar.
Odtü nün ibneliginden bahsettiler. Bilmediğim bir konuydu öğrendim sağolsunlar.
kıskanç biri.
aşırı bursaspor sevgisi ve zaman zaman galatasaray hakkında yaptığı çıkışlarla kalbimi kırsa da eski güzel günlerin hatrına şimdilik donuza eklemeyeceğim değerli ağabey yazardır. kendisine abramovich gibi insanların bir gün bir anda galatasaray" ın hisselerini satın alarak 250 milyon tl gelir getirebileceğini hatırlatır, futbol hakkındaki entrylerini beğenmesem ve okumak istemesem de saygılarımı sunarım. inşallah düşmezsiniz. gerçekten üzülürüm yoksa.
2015 istatistiklerinde de birşeyler yapmıştır her zamanki gibi.

en beğenilen entrylerde 53.,58., 60. entryleri ile ilk 100'e 3 entry soktuk. 100-200 arası ve 200-300 arasında da bir dünya entry var, uğraşamadım tek tek.

ayrıca entryleri en çok oylanmış 10. yazardır. maşallah.

tabi 2013'ün şampiyonudur, bu da unutulmamalı.
http://www.uludagsozluk.com/2013/
(bkz: uludağ sözlük istatistik şampiyonları)

2016 çok güzel bir yıl olacak.

bonus: görsel
sözlüğün yılmaz türkçüsü .

turan devleti kurulunca kekoları şutlama bakanı olacaktır.
dağların yürüdüğünü sanan ak partili.
masada penise benzeyen tuzluk olmadan yemek yiyemeyen yazar.
Masadaki peynire dikkat, orak çekiç in çekicini sembolize etmektedir, kendisi bildiğin komünisttir.
güncel Önemli Başlıklar