bugün

-profösör olmuşsun ama
+ee?
-olmadınız mı?
kariyerinde öğretmen olma planları varsa eğer, verdiği bu ayarla düzenli olarak öğrencilerine hava atmayı dört gözle bekleyen, bugünün öğrencisi yarının eziği olma ihtimali yüksek olan insan evladı.
(bkz: 3 idiots) profesöre ayar veren öğrenciyi görmek için izleyiniz.
ayar versen nolcak. adam mezara kalmış bir adım.
Yakında vereceğim ayardır. Bütün hocaların hıncını ondan çıkaracağız gibi duruyor. Sonra ff le bıraksında görelim.
Okulu bitmeyecek olan öğrencidir.
%99'u yalan olan hoca öğrenci masallarının genel adıdır. Ayarı yiyip, prof'un odasından çıktıktan sonra, keşke ben de dönüp ona "hav hav" deseydim diye düşünüp, devamında buna inanıp, akabinde de "prof öyle deyince bende hav hav dedim, sonrada çarptım kapıyı çıktım abi" diye arkadaşlara anlatılan masaldır. istisnaları vardır o da %1'lik dilime girer zaten...
Docente ayar veren ogrenci degildir.
En sevilen öğrenci çeşididir. Ukala yada laubali olmadan lafı gediğine koyar. Bir nevi pasif agresif de sayılabilir.
professor var profesör var purofesör var. bizimki purofesördü. bu purofesör kişisi yakın zamanda gerçekleşen türkiye'nin dış askeri siyasetiyle ilgili bazı şeyler zırvaladı. ve ufak bir soru cevap karışımıyla konuyu kapatmasına sebep olmuştum. tabi artık eski hevesim de kalmadı. o tarihlerde yüce şahsiyetlerdi benim için. şimdi ise sen ben gibi insanlar. zibilyon tane kaynaktan paragraf kesip yapıştırarak 3 yılda 6 tane makale uydurup sözleşmesini yenileten insanlar işte.

sayın akademisyenler*, siyasi görüşünüzü dersinize karıştırırsanız purofesör olursunuz. lütfen purofesör olmayınız.

ek: konu başlığını lüften değiştirir misiniz?
Keşke ayarı profesöre verse imiş deyu düşündüren öğrenci.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar