bugün

kesinlikle baklava hele ki ev baklavasıysa.
Profiterol amk. Ha o sorunsal diyen aĞzını..
profiterol neydi mk ya. ben onu tercih ediyorum.

(bkz: alafranga özentiliği)
profitörürlün nasıl söylendiğini öğrenene dek iki porsiyon baklava yenir amk.
Baklava reyiz forza.
şekerparede olur şimdi.
Tabiki künefedir.
Hangi baklavadan bahsediyoruz ?
baklavayı ciddi anlamda çok çok iyi yapan yerler var. amk işte o yerlerin,canımı istetti bu saatte.
ikisi arasında kaldıysan sen zaten yaşama.
yok kerhane tatlısı amk karşılaştırmadaki saçmalığa bak tabi ki baklava.
Herşeyden önce profiterol ney amk diye sordurur. Tabikide Baklava.
tabiki profiterol.
tabiki tulumba.
profiterol.
baklava.
baklavadır net. bir kere profiterol ün yanında içtiğin çayı ısırıp ağzının içindeki baklava kırıntıları ile buluşturamazsın.
baklavayı elle tutup tekte ağza atabilirsin ve ufak bir iki parmak yalama temizliği ile ortada detay kalmaz ama profiterol öyle mi a dostlar ? işaret ve baş parmağınızın arasına kutudan bir profiterol alıp tekte ağza atabilir misin atamazsın!
baklavayı elle de yersin çatalla da profiterol uğraş ister çatalla yesen tabakta çikolata kalır sıyırmak için kaşık gerekir kaşıkta dikdörtgen ağızlı çukuru az olan anlamsız kaşıklardan.

yapmayın etmeyin karşılaştırmayın yahu...
ikisi birden neden olmasın? proklava!
Sütlaç.
Olmayan sorunsaldır. Baklava her zaman bir adım öndedir. Fıstıklı ise iki adım öndedir.
Şerbetli tatlı sevmeyen biri olarak profiterol diyorum.

Hayırlı anketler arkadaşlar.
kadayıf. ama böyle market işi değil. evde yapılmış hanım işi de değil. ulan evde yapılmış tatlı rezalet bir şey neyini seviyorsunuz.. böyle bol antep fıstıklı olacak ince olacak üstü kavruk olacak.
Pro bilmem ney mk? Adini bile yazamadim. Baklava elbette.
profiterollü baklava.
şimdi baklavayı ince ince doğruyoruz ve profiterol denen şeyin arasına yerleştiriyoruz. afiyet olsun. şimdi patlayabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar