4 şubat 2007 pentagram istanbul konserinde gözüme takılmış olup, fırsat bulup selam çakamadığım yazar arkadaşımız.
acep kendisi de bu vestiyer rezaletine maruz kalmış mıdır merak eylerim?...
euzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim.

çok sevdiğim mümin kardeşimdir kendisi.
ramazan ayında kendisine bir iftar ziyÂfeti vermek istemekteyimdir.
itina ile minesweeper flags'e yenilen kişi. yenmek isteyenleri dört gözle bekliyor kendisi..
(bkz: prince of happiness)
devaMINI dilerim
9000. entrysi hayırlı olsun.
9000. entrysi hayırlı olsun yazarı.
devamını da beklemekteyiz, heyecanla.
9000. entry sini girerekten kutlanmayı haketmiş yazar. nice 9000000000000000000000000000000000000.... entry lere diyoruz kendisine.
cok entry giriyor tebrik ediyoruz. 9000 olmus dediler.*
"9000 bize ters, yiyorsa 10000 yap lan" dediğim yazar.. gerçi onu da yapar bir kaç hafta içinde, ben de göt olurum ya, neyse... nice entrylere, 9000. entry hayırlı olsun..
(#1294108 ) yazdığı entryi ile elime düşmüş yazar. ben onu bunu bilmem print edip eve postalarım.
annenin sözlük okuması ihtimali'ni gözardı etmiş yazar. maazallah. *
tanım: hacklenmşi yazar. senin msnini alıp kim napsın? bir mailden gelen yazıyı sana uyarladım..
(bkz: lütfen aldığınız mail adresini geri getiriniz şereeefffsizller)
merak etme zaten aldıklarına pişman olmuşlardır. *
[felix felicis]:
mümkünse kişisel iletine prince hacklenmiş, yeni msn'ini isteyenler bana başvursun yazabilir misin ?
kacak(prince hackenmiş , yeni msni benden alabilirsiniz):
bu ne biçim msndir
allaım ya
paragraf , çok uzun ben veremem bunu.
[felix felicis]:
HAH
dogru düzgün bişi al be
[felix felicis]:
yok çok sevdm bunu ben
ii bari
sabi seni ehehehe
[felix felicis]:
güzel ama
kimse istemio seni huh
[felix felicis]:
oturum açıp kapatırsan insanlar görür
ne hea hııı
çakal
[felix felicis]:
ehehehehe
demedim mi demedim mi
msn inini hacklerler demedim mi?
bu kadar unlu olma
sol frame dalga gecme demedim mi?

(prince of darkness): demedin
- ha o zaman dermişim. *
beni 9 katlamış yazar(mış). öyle diyor kendileri.. lan ne zaman böyle cümleler kurmaya başladın sen diyorum, ben de kendisine. ha kardeşim gibi severim o ayrı.. ben koç o oyuncu, o derece yakınız yani..

(bkz: 1001 gece masalları) *
2401. entry mi hediye etmek istediğim yazar.. marmara denizi'nde bol bol yüzmesini salık veririm kendisine. *
sabaha kadar oturcam deyip deyip, bana kahve içirtip terk-i msn eyleyen uuser. ulan ben ne halt yicem lan sabaha kadar. *
p ırasa güzeldir
r oka da öyle
i nsana güc verir
n e bileyim belkide vermez
c acık güzeldir ama
e içinde hıyar var çünkü

o ff off sana demedim hıyar
f evkelade bir insansın sen

d emirli besinler kas yapıyormuş
a ldırma sen abur cubura devam
r ize çayı da kanser ediyo diyolar
k onuşuyor herkes ne bileyim..
n oldu biliyo musun
e şeğin töbe töbe
s orma gel msn e anlatırım
s evmeyeni seni, ben taa..
bir ayar uğruna hiş üşenmemiş böyle: (#1386252) bir şaheseri yaratmış yazar.*
doğumgünü kutlu olasıca kişi*. kaç yaşına girdiği konusunda pek bir fikrim yok, derslerinde başarılar ayrıcana, hadi bakim, çalış çalış.. *
doğumgününü en içten dileklerimle kutladığım sevgili dostum, sempatik yazar. hayat boyunca her şeyin gönlünce olması dileğiyle.
öz kardeşimden ayırmadığım, totoşların en totoşu kardeşim.. "seviyeli muhabbetler" in vazgeçilmez insanı.. boyundan büyük işler başaran, gelecekteki umudumuz..

kendisine çok özel bir hedaaye vermek isterdi bu gönül amma velakin mesafeler var işte.. bursa`ya geldiğinde artıkın..

mutlu yıllar kardeşim benim.. iyi ki doğmuşun lan.. öperin.. -ehah-

abin...
şimdi kaderde kafa füzelken entry girmekte varmış amma velakin bu entry girilmeli;

ağustos ayında ssaçma salak bir msn zirvesinde eklemişti bu manyak beni. evet daha dün gibi hatırlıyoprum, aq senin, sana selam verdiğim güne lanet ediyorum (ahahahaah)

neyse sonra bakltım kumaşı iyi, güzel müzik zevki var ve atatürk sevgisi damarlarındaki kanla birlikte hareket ediyor, bir ara yobaz avına da çıkardım bunu, birkaç tane vurdu meğersem av mevsimi değilmiş ara sıra çaylak oldu bu yüzden...

lan ellerim basmıyoı uzatamıycam ahahahahahah yaprak seni...

doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce

sana bir şey yaptım konacak pencerene de o bir şey neydi hatırlamıyorum şimdi

ehhehehehhehe

dilerim prensesin de bizim gibi her doum gününde yanında olur,

niec senelere yavru kuşıum...
doğum günüsü kutlu olsun böcükü, öğrendim kaç yaşına girdiği pek de büyümüş maşaallah tosun, tosun ablası..*
neyse kazara tanışmış olmama rağmen bir türlü kopamadığım yavru bişiyisidir.
yeni yaşı umarım hayırlı gelir kendisine..
nice mutlu yıllar dilediğim, şahsını tanımasam da entry lerini takip etmekten keyif aldığım yazar. * *
birçok yazarın olduğu gibi, şahsımın da başlığının ilk entrysinin sahibi olan arkadaş... neydi nicki? hah prince of darkness... işte bu nickli kişiyle aynı kişi olan, aynı zamanda da adetten olduğu üzere, doğum gününü kutladığım kişidir.