bugün

Sıvının yanı sıra dışkıyı da emerek, yeni doğanın cildiyle temasını en aza indirir.
Yeni doğan bebekler için özel dizayn edilmiş ölçülerdir.
özel kremli bantlar vardır. yumuşak iç yüzey ve Hava alan dış yüzey barındırır.
kaynak :http://www.bebek.com/cont...ContId=58&ContType=15
bir procter and gamble markasi.
voleybolcuların reklamlarına çıkıp durduğu bez, selpak denilince nasıl marka değil de aklımıza mendil geliyorsa, bu da kendi dalında öyledir. * * *
çişimi ediom çişimi ediom popom kuru kalıo.
aynı zamanda almancada harika anlamına gelen sözcük.
almanca'da mükemmel, kusursuz anlamında kullanılan sözcüktür.
benim minik danamın 25 bar basınç, 150 desibel ses ve 2 kiloluk özgül ağırlık değerleriyle ortaya çıkardığı kütleyi hiç bir şekilde sızdırmadan hapsedebilen yegane bebek bezi markası.

diğer hemen hemen tüm markalar denenmiş olay bitiminde sırttan, baldırdan ordan burdan kaçırdığı gözlemlenmiştir.

sıç evladım babanın parasına. sana da helal olsun bu bezi yapan mühendise de.
bebekler için en rahat olanıdır.
(bkz: Premium Care)
reklamlarina bi an evvel son vermesi gereken marka.canimiz bebek istiyo,yapmayin boyle.
ontex canbebe yi tek geçerim.
prima nın anneler için ürettiği beze orkit denir.
geçen bir misafirlikte çocuk kendi bezini eline tutmuş diğerine de annesinin orkitini.
ulu orta yerde.
-bak benim bezim anneminkinden daha büyük.
an az 10 kişilik bir misafirlik ortamında o annenin durumunu artık siz düşünün.
özellikle aktif bebek adı altından satılan ürünün lastikleri yeterince sarmadığı için bacak ve bel kısmından cayır cayır sızdıran bebek bezi. premium olsun aktif olsun, pişik yapmakta da üstüne yoktur bunların. huggies gibi bir güzellik varken yanına yaklaşılması önerilmez...
Sıvıyı en uzun süre sızdırmadan tutan bezdir. Bu sebeple gece yatmadan önce oğlumuza prima kullanıyoruz.

gündüz ise çalıştığım firmadan çok ucuza temin edebildiğim gayet yeterli bir başka bez ile idare ediyoruz.
türkiye haricinde tüm ülkelerde pampers adıyla sunulan, kesinlikle sınıfının lideri ürün.

premium ürünü an itibariyle joker'de çok uygun fiyata satılmaktadır. tanesi 90 kuruşlara kadar düşüyor. babalar değerlendirin bu fırsatı.