bugün

onbirinci nesil yazardır.

yazarlar ve edebiyat hakkında paylaştığı entryler iç açıcı ve doyurucudur.
özellikle (bkz: oğuz atay) için paylaştığı entry beni çok mutlu etmiştir.

bu aralar iş görüşmeleri ile uğraştığı ya da onun gibi stresli bir süreci yaşadığını düşünüdüğüm bunu da entrysi ile belirten yazardır.
dünyanın keşmekeşinden sıkılmış, hayattan bazı alanlarda bıkmış, dugularının karşılığını alamadığını düşündüğüm;
yer altı edebiyatına yönelmiş
içinde küfür biriktirmiş,
biraz eğlenen
biraz gülen
ama çokça üzülen bir yazardır.

iyi yazmalar olsun sayın yazar.
senin de nickaltını açtık.
(bkz: postmodern darbe)
Mesajım kapalı olduğu için Açık oylayarak evlenme teklifinde bulunan yazar. Teşekkürler ben aseksüelim, ayrıca nesildaşmış hoşgelmiş. Evet.
tamamda neden postmodern tek başına ya post olsaydın ki iyi para var herkes kredi kartı ile alışveriş yapıyor. yada modern olsaydın erkeksen top gibi takılaydın, kadınsan oranı buranı açaydın falan. şaka şaka kaliteli yazıları var gördüm bir kaç tane yazsın efendim.

aynen coni.
Çok naif entellektüel ve duygusal bir yazardır. Kitap alıntılarını ve entry lerini çok değerli buluyorum.

Başarılar dilerim umduğu gibi bir iş bulabilmesi dileğiyle.
Ahanda!
Şiir seven şair ruhlu bir yazar.!

Kendisini paylaştığı şiirleri ile tanıdık. şiirlerini bekliyoruz.

Bir şair yazar.
Bırakin bu entel dantel işleri.
Yapın bir kır düğünü hepimiz oynayalım.*
Bir yazar.
Böbrek diyorum.
dikkat et diyorum.
kime diyorum?
Bir yazar.*
düğünlerine favlarımla katılacağım ikiliden biri.
Rasyonalizmi inkar edip, her olguyu göreceleleştirmek nedir diye sormak istediğim yazar.*

Şahsım için, Yeni farkına vardığım, daha doğrusu farkında olmamla farkına vardığım ve farkındalık yaratan bir yazar.*

Şu cümleleri kurmak için beynimdeki bütün fosforlu yaktım, bu kadar da ebleh biriyim*
Modern düşünceye ve kültüre ait temel kavram ve perspektiflerin sorunsallaştırılmasıyla ve hatta bunların yadsınmasıyla ilgili güzel yazıları olan bir yazar.
Bir bütün olarak bakıldığında modernitenin sorgulanmasına ve aşılması arayışına kendine yönelik itiraz ve eleştirileri de içine alacak şekilde süregiden bir modernizm/modernite/modernlik soruşturması ve tartışması yürüten güzel bir kadın.

Şaka şaka abidik kubidik bir şeyler işte.
Nicki dolayısıyla Aklıma postmodernirem'i getiren yazar. Pek Güzel kızdı vesselam, kaçırılmayacak türden.
Yeni gelmiş sayılır yazar.
Zamanın birinde bozdağlarda yürüyüşe çıkmış ve kedigillerden bir canlı görmüş, gördüğü şeyin vaşak olduğunu iddia etmesine rağmen kimse inanmamış dalga geçmişler, çevresi tarafından dışlandığı için istanbula göç etmiş Esenlerliler tarafından sahiplenilip kendine yeni bir hayat kurmuş yazardır, şiir sever biri diyorlar tanımam etmem ama iyi yazmalar diliyorum.
Fetocu olsaydı yazamazdı. Demek ki değil.
Kaşınma istersen yazarı.
Sevgiye en çok inanan insandır.iyi bir yazar.
https://www.youtube.com/w...=2&list=RDIMs91gdq1EA

kendisine bu nostaljik şarkıyla yürüdüğüm yazar.
hatta koştuğum.*
Beğenme butonu kralı. Tuttum seni yazar diyeceğim kişi.
Düşüncelerini kendime yakın bulduğum yazar. Edebiyatı sevmesi de ayrı bir artı getiriyor.
ne oluyor arkadaş?
habersizce aniden gidiyor herkes.
kimi sevsek gidiyor zaten.
bir yazar. nikah masasında bırakıp gidenlerden.

yolun açık olsun iyi insan güzel dost.
Giderken entarilerini de yanında götürmüş yazar.

Sözlük bilgi içerikli entariye hasretken, neden götürdü ki entarilerini?

Bu düpedüz bencillik, bu düpedüz benden sonrası tufancılık*
daha bir modernliğini göremediğimiz yazardır.

aynen coni.
(bkz: günah keçisi)

Numarasını her isteyene Veren birey beyanatları görüyoruz. Denildiği gibi sanal bir arkadaşlık madem, ne için telefon numarası bırakılır diye düşündürür. Ayrıca o kişinin olduğu kanıtlanana kadar bunlar bir iddiadan, iftiradan öte değildir. Kanıt getir, inanalım. özgür bir ortamdayız evet ama bu kendini savunma ihtimali olmayan birisinin arkasından bunları söyleme hakkını kimseye vermez. Ne için silik yedikten bu kadar sonra yazıldı buraya bunlar? Düşündürmüştür.
Ben tanımıyorum lakin ne zaman bu nicki gorsen aklıma 28 şubat sureci geliyor nedense.

(bkz: Fadime şahin)
Hoşgelmiş, Edebiyatını ve şiirlerini özlettiren yazar.

iyi yazmalar.