görsel

Beybi!
(#32952586)

ulan amk basliktaki entryleri okuyordum aha benim kafadan birini buldum dedim meğer benmişim entry i giren :d

entry'i gireli 1 sene olmuş, değişen tek şey laz ziya'nin testereye kestiği raconun yerini alparslan'ın cemal'i masada vurduğu sahnenin almış olması.

ne sikim bir mekanizmam var cozemedim aq.
Chrome gecmisimi inceleyen birinin beyin amciklamasi gecirmesini saglayacak sendrom.

Bazen ben bile sakin kafayla dusununce kendimi deli olarak adlandiriyorum , xvideos sekmesini kapatip ardina youtube'u acip laz ziyadan testereye racon yazip aratmak nedir amk , bu neyin kafasidir.

Bir insan sadece birkac saniye icinde bu moda nasil girebilir amk hicbir fikrim yok , keske ayvaliktaki yazligi satalim diyecek kadar normal olabilsem aq.
Erken boşalan erkeklerin sevişme sırasında saçma sapan şeyler düşünüp boşalmayı geciktirmeye çalışmasından dolayı olur. Geç boşalanlarda böyle bir sendrom olmaz.
Temporarily out of service.
insanı zina yapmaktan koruyan bir durumdur.
post ejakülasyon insan'ın milyonlarca potansiyel çocuğunun erkek tarafından yasının tutulmasıdır.
Yasamayan kadin seviliyordur. Bakarsin saclarina gozune burnuna agzina oyle bakar bakar bidaha bakarsin.
--spoiler--
ben o ayvalıktaki yazlığı satıcam
--spoiler--
-ohh erkeğim mmmhhh.. evveeet. ahhhh... sss...

+geliyorum hrrrğhhaaaööööğhhhhhğrrrrraaaooh...

-mükemmeldi.

+...

-ya o değil de gerçekten böyle ne biliyim acayip güzel bişi bu bence. senin böyle tam sahiplendiğini falan hissediyorum.

+....

-mükemmel bi duygu. bana kadın olduğumu hissettiriyosun. tüm vücudunla hükmediyosun.

+...

-bi dahaki sefere farklı şeyler de denemek istiyorum ama. böyle yapmadığımız pozisyon kalmasın.

+...

-ohoo kime anlatıyorum ben. yine boşaldıktan sonra transa geçen teslanin aduketi yle başbaşayız.

+...
ay sonu onbinlerce lira ödeme yapan kişilerde, ödeme yaptıktan sonra görülen sendrom.
http://www.youtube.com/watch?v=buEANwNuL44
güldüren diyalogların en çok yaşandığı sendrom.
5,10 dakika hiç konuşmamak en iyisidir.
erkek denen fazla zeki olmayan varlığın aptallığın iyice dibine vurduğu an.
(bkz: windows was not properly shut down)
boşaldıktan sonra aşırı isteksizlik durumudur.

hacı çok fena. 5 dakikalığına kadından nefret ediyorsun. karşında aylar dianati lie olsa, "bunu mu siktim lan? allah belamı versin!" dersin. düşman başına.
türkçe meali : işini bitirdi, döndü kıçını yattı.
Kadınların senelerdir erkeğin öküzlüğü olarak lanse ettigi aslinda erkeklerin istegi dışında olan lanet bişeydir. kadinda bu etkinin tam tersi olur. erkekler uyumak isterken kadinlar daha ateşli bir sevişme ister. Böyle olunca erkeğe öküz denilir.
(bkz: pes)*
ne oluyor ulen, nerdeyim ben ne yapıyorum burada. hayatın anlamı ne? deniz baykal niye hala istifa etmiyor? gibi ölümcül soruların olmayan cevaplarını bulma çabasına girişildiği bir dönem..
Tanımını en iyi şekilde Cem Yılmaz ortaya koymuştur.Erkeğin kendini süperman gibi hissedip bu dünyadan tüm bağlarını koparıp bulutların üstünde uçtuğu andır.
bu sendrom beraberinde iki klişe getirir:
1. orgazm sonrası yakılan sigara.
2. "pişman mısın" sorusu.

efsanedir.
ups ile beslenen erkekte görülmeyecek olan sorundur. asıl sorun, ups fişinin nereye takılacağıdır.
vücut ciddi oranda protein kaybettiğinden dolayı toparlanması için sistemin bir süre kendini askıya alması, yavaşlatması durumudur, lütuftur. öyle olmasa bir kaç postanın akabinde iflas eden bünye, partnerinizi nekrofili hastası yapabilir. *
erkeğin sevişme sonrasında kıçını dönüp uyumasına neden olan sendrom. anlayışla karşılamak lazım. *