(bkz: brez Atatürk)
(bkz: donald trap)
(bkz: tengrinin 99 adı) gibi parçaları vardır.
Qing hanedanlığına diss:
https://youtu.be/zxnLhcF1q0o
her kesimi mi tiye alıyor nasıl bir psikoloji ve ruh halinin olduğunu çözemediğim biri. ama burdur da acılı süt içirme isteği uyandırıyor. dost süte basacan isotu ve burdur şehir merkezinde içirecen neden böyle birşey yapmak istediğimide bilemiyorum istemsiz bir duygu. ama yaptığı cover mi oluyor şarkılar acayip birşekilde kendini dinletiyor. hele dişi versiyonu var bu arkadaşın zena diye onla bir rap yapmış aklıma geldikçe bir doz alıyorum. aleyna tilki fun club üyeliğim olmasa direk porçaya abone olurdum. ama favorim deepturkishweb porçayla ilgili bir video çekseler yorumlarla felan aaa iyi fikir bir mesac atıyım.
1 milyon abonesi olmasını istediğim tek adam, ümit ederim ki olur!
Sadece videolarına gelen ve komik olmayan aptal ergen yorumlarını okuyan bir youtuber. Kim niye izler anlamıyorum.

Şarkı da yapıyormuş. Birkaç tanesine baktım yarım dakika dayanabildim.
Kendine genetik test yaptırmış da izlerken ben utandım amk çok şükür başkası adına doya doya utanıyoruz su aralar

Ayrıca medleri Kürt zannetmesi de ayrı bir cehalet örneği elinin altında internet var evladım bir kuzeybatı iran dilleri yaz da oku öğren Kürtçe farklı zaza-goran dilleri farklı,kaspi dilleri farklı,medce farklı bir grupta Kürtçe kurmanc,soran ve kalhori olarak üç gruba ayrılır medce bu dillerden biri değildir.
Ezel parodisi yüzünden 4 yıl 2 ay hapis cezası alan youtuber.
iyi oldu. Uyuşturucu ile ilgili kendince komiklik yapmadan önce bir daha düşünür artık.
Guguk devleti için normal bir olay.
Mizah trollük yapılır ama kanunları da göz ardı etmek zorundasınız. Senin binlerce takipçin var. Famesin. Senden haz etmeyen bir sürü kişi olacaktır. Bunu yapması salaklık olmuş. Büyük ihtimalle birileri ekstra uğraşmış kendisi için. Geçmiş olsun ders olur umarım. Bu ülke mizahtan falan anlamaz. Taklit videosuna hapis cezası isteniyor.
amacım asla seks değil seks seks hiç değil .

sadece seni anlamak istiyorum sarılıp uyumak(bı de sik_mek).

iyi güldüm ge amacı sarkisindan..
Popüler kültüre ayak uydurmuş çağımızın dostoyevskisi.
6-7 sene önce alibeyköyde karşılaşmıştım otobüs beklerken. Porçay napıyorsun dedim, karakola imzaya gelmiş.

T: yirmi birinci yüzyıl düşünürü.
koko, pardon pudra şekeri çeken kürşat ayvalıoğlu için sıkıntı yok.
ama esrarlı saçma sapan rap şarkılarını eleştiren parodi çeken porçay'a 4 yıl 2 ay hapis.
cezayı mahkeme onamış.
uyuşturucunun eleştirildiğini dinlememişler bile.
aynen hukuk ve demokrasi ülkesiyiz, yersen.
(adalet) !!! ve kalkınma partisi döneminde alınmış karar.
cinayet işlesen, terörist olsan bu kadar 4 senelik hapis cezası vermezler.
uyuşturucuya özendiren rap şarkılarıyla dalga geçen parodi yaptın diye, hakim anlamadı ironiden diye şimdi ömründen 4 sene heba olacak kim bilir...
uyuşturucuya özendiren rapçiler için sıkıntı yok ama.
herkesin kokosuna kimse karışamaz diyerek ceza vermişlerdir. adalet işliyor yine.
bu adam için verilan karar hukuki bir garabettir, "ibretlik" anlayışıdır. bu ülke öyle bir hale geldi ki bu işi bilen insanlara diploma yırttıracak artık.
şarkının gerçeğini yapan adam serbest bırakıldı ve yurtdışına çıkarıldı. parodisini yapana ise hapis cezası verildi.

yarım yamalak ceza hukuku bilgimle, denetimli serbestlikten yararlanarak kısa sürede cezaevinden çıkacağını tahmin ediyorum ve umuyorum. ama gencecik bir adamın sicili, birkaç boomer tarafından yok yere kirletildi. bu daha büyük bir sorun.

geçmiş olsun porçay. her daim yanındayız.
zamanında baba tacizini uğramış bir çocuk yaşadığı olayı tarif ederken "baba sütü " ifadesini kullanmıştı çocuk bilmez ki maruz kaldığı pisliği.

işte bu porçay denen zat baba sütü diye esprii konusu yapıp takipçileriyle çok eğlenmişti. kara mizah adı altında çok güldü eğlendi bu konuyla o dönem avukatlar dava bile açmıştı.

o olaya çok üzülmüştüm. ayrıca çektiği ot içiyorum kilibini izleyin ceza haksız değil otu övüyor herif.
lavabo açacağı ya da bim'de satılan bir çay markası sanıyordum valla. neden sürekli sol framede diye merak edip başlığa girdim meğer insanmış...
kendini komik sanan biri. yaptığı parodi müziklerde leş ötesidir özellikle brez atatürklü olan.. bu herifin neyini beğeniyolar anlamadım. saçma sapan şey nedeniyle davalık olduğunda kendisini savunduk falanda sevmiyorum abi ya bunu..
balıkesir'de yazlık bir belde galiba.
ilk ünlü olmaya başladığı zamanlar (2016) koyu dindar bir müslüman olduğum için videolarına gülemediğim bir YouTuber.O zamanlar dogma düşünceler beynimi o kadar çok işgal etmişti ki videolarını izlerken tövbe çekiyordum içimden.

Ah be din... Ergenlik zamanlarımda çok şey aldın elimden.