bugün

mesela sözlük hesabını silebilirsin seni salak şey.

millet aç aç!

saygılar sunuyorum azizim...
Bağırtırırm Sokak boyunca ama Aston martin tercihimdir.
arabayla gezip dolanmak varken sözlükte takılabilirsiniz mesela. evet.
sen o araba senin olsa uludağ sözlüğe yazmazsın mesela, ben yazarım. porsche bu işin zirvesi falan değil bu arada, alt seviye zenginlerin aldığı, artık çokta fiyakası kalmamış bir marka.

fiyat aralığı porsche'un altında olan tesla araçları, porsche araçlarından çok daha kaliteli ve fiyakalı araçlar üretmekte mesela. sen alabiliyor musun?

ha pardon, biz hala alabildiğimiz arabayla hava atacaktık. villa, yalı falan yok tabii, sadece porsche var.

yatırım falan desek? hangi işleri geliştirdin, insanlık için ne yaptın desek? o tarafta boş. sen porsche düşünmeye devam kardeşim, bu kafayla çok porsche parçalarsın sen daha.

arabayla mutlu olacağını düşünen insanların hayalleri olan şımarıklıklardır. beni az önce kızdırmışlardır. babakok sinirli.
tüp taktırmak.
Benzinliklerdeki ücretsiz otomatik yıkayıcılara sokmazsam namerdim.
duvara çarparım bilerek. iner bir sigara yakarım. kapıyı dahi kapatmaya tenezzül etmeden samuel l jackson yürüyüşümle uzaklaşırım oradan.

çünkü cool olmak.

edit: sağ ön farıda kırabilirsiniz. selam hank moody.
Ben de diyorum benim Porsche'lerin fotoğrafları ne geziyor buralarda. Bizim sidikli valeye bah hele, el sikiyle gerdeğe girmeye çalışıyor.

Tırnağın varsa kaşı başını aslanım, yoksa alırlar o başı..