bugün

çok basit bir istek.

atmasın arkadaş yaa, istemiyom. biz 3-5 tane popüler yazar kendi aramızda zaten mesajlaşıyoruz. moderasyondan ricamdır özel mesaj alacağımız kişileri kendimiz belirleyelim. bu nedir ya, çoluk çocuk dolduruyor mesaj kutumu sürekli. 5 gün önce komple sildim 2000 oldu bugün.

ayıptır be. müthiş zeka dolu mesajlaşmalarımızı siz nasıl sabote edersiniz araya kaynayarak. ya bana mesaj atmayın ya da hepinizi sildiririm. ona göre.
--spoiler--
çok esmer olmasın çok da beyaz olmasın, çuhulata tenli kumral olsun. ama yakışıklı olsun, gözüme gönlüme hitap etsin.kaşlı, gözlü, döşü kıllı, karizmatik olsun.
--spoiler--
(bkz: baba yaaa önüne gelen pm atıyor bana)
(bkz: baba yaa benim başlığıma entry giriyor)

apaçi yine mi? Sen, diyerek öfkenizi atabilirsiniz.
zaten istediğinde bu yorum ama, senin de popüler olan-olmayan yazarlara mesaj atıp oy dilenmemeni beklemekteyiz.
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: dikkat çekme yöntemleri)
popüler olduğunu düşünen yazar söylemi.yazıktır, acınasıdır.
(bkz: kime göre neye göre) popülerlik?
"karma ya göre değerlendireceksek sen yanıma yaklaşma paranoid android" diye cevap verilir.
(bkz: popüler yazar olma kriterleri)
(bkz: götü kalkan troller)

popüleritesini popüler yazarlardan gelecek mesajlarla yükselteceğini sanan yazar düşüncesidir.
kendi çapında popüler olan bir yazarın söylemidir.
(bkz: ben bu sözlüğün ağasıyım)
(bkz: modlar göreve)
bu yazar bir başlık açmıştı 26 yaşında ilk namazını kılan insan diye.
sana birşey diyeyim mi troll, böyle milleti aşağılamamayı öğren önce. yoksa kıldığın namazlar yatıp kalkmaktan ibaret olur.
ironi değil bu, direkt çelişki...
-abi bana mesaj atmayın.
+kim bu mal lan
+-nerden bileyim.ipini koparan sözlüğe geliyor.
+neyse yaa. koy bir çay içelim.
seri halde saçmalayan yazar ifadesi.

(bkz: seri halde saçmalayan yazar)
doğrudan bir istek. hala buna uymayanlar, uymamakta ısrar eden yazarlar var. lütfen arkadaşım. sildiririm dedim!
ne olur bana mesaj atın demek isteyen yazarın ironik cümlesidir. benzerleri için; offf çok sinirli sakın yazmaaa!!, morali bozuk bulaşma!!bir11bir vs. vs.
Sınıf ayrımından başka bir şey olmayan kendini bir şey sanan saçma yazar ifadesi.
--spoiler--
biz 3-5 tane popüler yazar kendi aramızda zaten mesajlaşıyoruz
--spoiler--

evet bizde 3-5 tane popüler yazar kendi aramızda mesajlaşıyoruz, ama başlık açmayı akıl edemedik, bizi kimse takmıyor, çok kaba burdaki insanlar, soğuk davranıyorlar, biz popüler olmayalım en iyisi.
(bkz: ay çok pardon kuzum levelın yetmiyor)
konsept olarak çalınmış başlık.
son kez tekrarladığım, mantıklı istek.

bir daha uyarmayacağım!
(bkz: sen kimsin la)
prim yapma çabasıdır. bize ne be ?
ego level up.