bugün

geçen yıllarda yaşamış olduğum bir olayı size anlatayım. neden bilmiyorum ama hasta olmuştum, hastaneye gittim ve bana 3 gün öğlen ve akşam birer kere popomdan iğne olacağımı söylediler, tamam dedik. 2 gün boyunca medicana hastahanesine gittim. 3. gün akşam iğne olmak için medicanaya gittiğimde yetkili hemşirenin bu saatte burda olmadığı söylendi. ben de evimin yakınlarda olan bir kliniğe gittim, işte dedim böyle böyle, tamam dediler odaya aldılar beni. hemşire dedi ki sen kendini rahat bırak kasma kendini yoksa daha çok acır dedi, ben de tamam dedim. kadın başladı iğneyi yapmaya biraz acıtıyordu ben de rahat olmaya çalıştım ve aniden zart diye bir ses geldi. sonra kendimi çok mu serbest bıraktım la ben dedim ve iğne bitene kadar osurmamaya çalıştım ama başaramadım. işlem bittikten sonra hemşire ile hiçbirşey olmamış gibi konuşup hastaneden ayrıldım. buda yaşadığım değişik bir anımdır.
sıçıpta sedyeyi, masayı mahvetmediğine şükür.

popo denilince çok kibar oldu .s
utandıran durumdur. ama hemşireye söylenmelidir bu durum. yani gaz salıcam... diye izin alın önce. sonra osurun.
tam iğneyi saplayınca osurursanız terbiyesizlik olur.
Glutal bölgeye iğneyle ilaç zerk edildiği zaman refleks olarak oradaki kasların neredeyde tamamı kasılır. Kasılan kaslara rektum ağzı ve anüsü de eklersek oluşma ihtimali %10 olan eylemdir. Stres faktörü osurmaya sebebiyet verebilir fakat gerçekleşmesi zor bir eylemdir.
iğne yapan kişinin. Gelmişinize geçmişsiniz sövmesi ile sonuçlanır.