bugün

nickindeki ironiye koptuğum yazarı. hoş gelmiş nesildaş. nicki kadar ironik ve hoş entryler girsin diyoruz.
ironi kralıdır. *
haddim değil iyi bir yazarın yazdıklarına, bunları lütfen daha da geliştir demek;lakin bu ilginç,mesuliyetli müstear isim sonrası çarpık meselelere taşlamalar,tehlikeli hatta eksi getirici meselelere burun sokmalar ve en karmaşık konulara nokta koymalar beklemekteyim senden, saygıdeğer yazar. elbette bu kolay değil,zaman ve emek ister. ben de yapabiliyor değilim ki tavsiyelerde bulunabileyim. yinede bir şeyi hatırlatarak bitirmek isterim:dostum sen ülkemizden aşağı yanı kalmayan bir yerin en üst ilmi mercisisin. bu sebeble bizim de helak olmamamız için çaba göstermelisin. sana kolay gelsin...
Fakir fukara yazar ne de olsa güneyli. bir cenovalı değil ve ya bir triesteli.Tek tesellimiz namazında niyazında olması*
nickinde meymenet olmayandır. koyu mhp'li üye izlenimi vermektedir. sahi bu pompei halkı ibnelik yaptıkları için helak olmamışmıydı.
(bkz: kılavuzu karga)
Nickindeki güzellikle hoş gelen bir yazardır.*
allah cezanı vermesin o nasıl nick öyle, hala gülüyorum, geçte olsa hoş gelmiş.
(bkz: #11906800) entrysini okurken mayıştığımı ve uyuma isteğimin uyandığını hissettiğim yazar.
(bkz: uyuma isteğinin uyanması)
avare olduğunu bildiğim kardeş yazar..

önemli edit: gerçek pompei muftusu değilmiş, hayal kırıklığına uğradım.. gerçek muftu'den esinlenmiş olması doğaldır..

gerçeği için " (bkz: avare sözlük) "
nicki güzelmiş gerçekten.
zürriyetini ...

neyse öyle bi yazar işte.
(bkz: #12960902)
nolu entryle güzel cevap varmiş yazar. takdir ediyoruz.
beşiktaş lı yazar. saygı duyuyoruz ama galatasaray ı bu dünya'dan saymıyor olsa gerek.
uludağ sözlük beş yaşında zirvesi nde keyifle eğlenebilen, mütevazi, gecenin iz bırakan yazarlarından biriydi. pek sohbet edemesek de, bir sonraki buluşmada acısını çıkaracağımızı umuyorum.
kendisini pek hatırlamasamda sanırım 5 yaş zirvesinde halaylarla koptuğumuz teknolarla uçtuğumuz arkadaşlardan * saygılar.
hacı rodriguez martin vazquez'dir.
rumuzu müthiş, lakin sözlük formatına hala hakim olamadı: "dedirten" kalıpları havada uçuşuyor.
şubat ayında askere gidecek yazar. kendisine artık mektup yazarım *
bu arka mahalle kahvesinde ne ararsın be kardeşim.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
hayırlı teskereler yazarı. *
çakma müftüdür. orjinali avare de yazmaktadır.
kendisine hayırlı teskereler dilemek istediğim yazar. sağlıcakla git gel aslanım.
kendisini çok iyi anlıyorum. ben de yaklaşık aynı yaşta askere gitmiştim. şimdi ihtiyarladık tabi. ama kendisine bir abi olarak tavsiyem şu; ben o yaşta askerliği yerlere yatarak ve gülerek yaptım. çok gülersin çok!*
tanım: hazır askerdir.
doğum günü kutlu olsun yazarıdır. itina ile öperım kendisini...