bugün

muhtemelen hayatı boyunca amirine sakso çekecek, gerekirse işini kaybetmemek için vekil çocuğunun karşına apoletlerini sökerek çıkacak titreyecek birinin kariyerini hayal bile edemeyeceği gence karşı ironik bir tehdit cümlesini sarf etmesi. he sınav zeka işi değildir, değilse kazan sorsak çorum 2 yıllık kaynak okuyordur. böyle bok atmalar polis yalamalar militaristlik yapmalar falan. sefil türk insanı işte.
hogwards'a şekil yapan voldemort şimdi bi baltaya sap olamamış oluyo bu mantıkla.
tehdittir. istediği akıllara sahip olmazsan, copumla, biberimle akıllandırırım demek istemiş; copunun verdiği güveni pipisinin varlığına yüklemiştir.

muz cumhuriyetinde olur böyle şeyler. akıllı olun, copum 25 cm!
salakların akıl ile zeka arasındaki farkı bilmediklerini gösteren yazılara neden olan polis ifadesi.
iyi bir üniversite zeka ile kazanılabilir. akıl ise bir insana hayatının her döneminde lazımdır.

sadece ideolojik saplantıları yüzünden konuşup yazanlara akıllı ol demek gayet mantıklıdır.
ya yarak ya bir şey demiyoruz. adam ODTÜ diye allah ilan etti. amk ben hukuk okuyom bu kadar hava yapamiyom.
akıllı olan kişi aklını kullanan kişidir. çok zeki bir insan gidip kendinden 10 kat iri birine kafa tutarsa en iyi ihtimalle ağzı burnu kırılır. akıl kelimesinin arapça kökü, çölde develeri bağladıkları kazıklardan geliyormuş. yani aklı olan kendini tutar savaşacaksa bile savaşı kazanmak için muharebeyi kaybeder.
ahaha, çok seviyorum ya odtü konulu kavgaları. bir taraf odtü'ye ve öğrencilerine giydirirken diğer taraf savunuyor falan. mısır patlatasım geliyor hemen.

sikimde olmayan olay. mittörmler girerken sikerim akıllı olunu.

imza: ottü'lü.
Odtü de okuyo diye polise artistlik yapacak poliste tamam sen odtü de okuyosun diye ses etmeyecek öylemi? He amk he yok öyle bir dünya.
çok zeki olup da aklını hep anarşizm için kullanan gençler için söylediği en güzel sözdür bu.

zeki olun deseydi tamam. akıllı olun demiş.

kim bu ülkenin kötülüğünü isterse ordinaryus da olsa akıllı olması gerektiğini öğreteceğiz.

imza:% 49.5
düzeysiz yorumlara sahip başlık. 'sefil türk insanı işte' tarzı üsluba sahip adamlar küçümsüyor polisi bunu da hatırlatalım artık ne kadar mantıklı bir argümanları var, varın siz düşünün .şeytan kibri sokmaya görsün yüz yıldır bitmediniz be. 2 yıllık kaynak okuyormuşuz yok kardeşim kamu yönetimi okudum işletme yüksek lisansı yaptım şu anda da hukuk okuyorum .tüm odtülüler gibi yurt dışında ceo 'luk yapamıyorum ama:( hadi bunu da küçümse.

edit : özel üniversitede de , anadoludaki bir üniversitede de okumadım .neredeyse adresime kadar isteyecekler herhalde bazı zeytinyağları . bak kardeşim hala burada zehirli bilgi ve ideolojlerle ( en marjinal terörist örgütler de dahil buna) aklının ırzına geçilmiş, devlet düzenine karşı gelen belki zeki belki ezberci papağan gençleri savunuyorsun bunu yaparken ise insan aşağılıyorsun kendi halkını . senin zannettiğin tarzda( polisimiz atomu bile parçalar durumu yok yani ) bir sidik yarışı yok merak etme de 'şu odtünün gençleri sınırsız akıllayıyla ayy ne kaday hayika hadi ülkeyi istedikleri gibi oynatsınlar ve mühteşem zekalayıyla dünyayı dize getiysinler' platformu da değil burası .

edit 2: ya hala bak 'gideyim oynamam tarzı' triplerle savunuyorlar bu zarar ziyan gençleri yurt dışına kaçarlarmışmış .peki sence neden odtü'nün gençleri bu marjinal zehirli ideolojilere sahip sorguluyor musun yok hiç düşündün mü ?. dünyayı değiştirecek güçteki çoğu bilim adamının özellikle teknik konulardakilerin, odaklanmışların politikanın p 'si ile ilgisi yoktu. velev ki bu gençlerimiz ilgileniyorlar o zaman ülke yönetimine katkıları olacak kardeşim ,meşru arenada paylaşacaklar fikirlerini yasal olduğu sürece .yok diyorsa ,kafa tutuyorsa , devrim diyorsa ,polise saldırıyorsa , kendi halkına zarar veriyorsa ilmine odaklanacağına , polisin burada akıllı olun demesi analarının ak sütü gibi haktır, helaldir nokta.
Odtülü biri hırsız olsa tutuklamayacakmıyız aq. saçma salak şeyler. onlar zeki ıh olmaz. caiz değil.
çok zeki ama orospu çocukluğu yapan öğrenciye başka ne denir ki?