bugün

amaçları polisi sindirip ülkeyi güvensiz bir ülke haline getirmektir. baştan beri ortalığı yakıp yıkıp polise kabahat bulma strateji gütmektedirler. polisi zayıf bir ülkenin nerelere geleceği malumdur. polisin hatası her dönem olmuştur bundan sonra da olacaktır, fakat bu sefer at izi it izine karışmıştır ve itlerin sayısı baya çoğalmıştır.
(bkz: ak gençlik)
okan bayülgen in dediği gibi, gaz bombası atmak emirdir; uygularsın ama o gaz bombasını kasten insanın yüzüne atarsan o durumda nefret kazanırsın.
insanların, başlarına ne geleceğini bilmeden -ki ölme ihtimali de bunların arasında- meydanlara sırf polisi itibarsızlaştırmak için çıktığını iddia eden söylem. ama buna iddia sahibinin de inandığını düşünmüyorum ben. bu kadar mantıksız olabileceğini düşünmüyorum kimsenin. neyin ne amaçla yapıldığını çok da iyi biliyorlar ancak sindiremiyorlar.

ayrıca bu iddia, özellikle de buna göz yuman ve hatta çanak tutan iktidarın koruması altında, polisin orantısız güç uygulamaya meyilli olduğunu kanıtlar nitelik taşımaktadır.
izle bakalım kim hain ?
kadın evinden bağırıyor atmayın yaşlılar var nefes alamıyoruz diye !
bu sefer polis bağıran kadının evine nişan alıyor
sen polis misin yoksa başka bir şey mi ?
https://www.facebook.com/photo.php?v=438684192895201
Hatayda iki kişi öldü . Biri 22 diğeri ise 9 yaşında.9 Ulan . O senin tipini siktiğimin başbakanın ve it oğlu it polislerin yatacak yeri yok .Bu ülkede ben bir bireysem sen ve senin gibilere savaş açtım artık ulan . Şimdi polisinide al ve siktir ol git klavye delikanlısı .
polislerde insan değilmi sonuçta onlarda kendi insanlık duygularını kullansa hepberaber birlik olup olaysız yürüyüşler olsa, kasti olarak olay çıkarmaya çalışanları aradaki sivil polisler uyarsa ilk başta sonra devam ederse kendileri takıp kelepçeyi götürse, gaz bombası atıpta masumlara zulüm etmek yerine böyle barışçıl bir politika izlemek haklısınız çok zordur.
otobüs durağında, otobüs bekleyenlerdir;

https://www.facebook.com/...o.php?v=10201228428376197

düşünüyorum da otobüs beklerken "bunlar da provokatörlere benziyor" diyerek bana da tazyikli su sıksalar ben de içime sinmeyen bu polisleri sindirebilmek için çalışır, çabalardım.

gene de sinmiyor içime arkadaş yaptıkları, n'apsak ki... hala sindirmeye çalışıyorum bak.