bugün

ellerinden optugum kadindir.
e doğru polis zaten tayyip in oyuncağıdır, kadının söylediği de doğrudur, şeklinde düşündüğüm bir konudur.
defolun gidin bu memleketten dedi. tıpkı hdpli mv gibi.

bankalar boşaltılırken bu teyze yediği şeyi gayet iyi gazmediyodu halbuki. gıkı çıkmıyodu. ağzına da başka bi banka hortumu dayadılarsa demek ki.
Biliyoruz bu teyzeleri. Götleri sıkışınca it olucak kahraman!
hükümet gibi kadındır.
laik_ teyze _ polislere_ tayyibin_iti_ diyor.izle.mp4
kocasının parasını yiyen sözde laik,eşitlikçi teyzemizin gecesi gündüzü olmayan verilen görevi yerine getiren ölüm tehlikesi yüksek olan polisimize karşı yaptığı şovdur. O kelimeler ağzından dökülürken ben utandım.

Her polis kötü değildir.
dogru soylemistir.

kivirmaya luzum yok.
Aynı kadın değil mi ya?

--spoiler--
Sevişirim evlenmem,
Hamile kalırım doğurmam.
--spoiler--
şerefli denilen türk polisi, gestapoya yönlendirilen bütün suçlamaların hepsini eksiksiz gerçekleştirmiş bir tayyip uzantısıdır, tayyip gittikten sonra en acayip hallaç pamuğu gibi atılacak kurum polis teşkilatı olacaktır.

tanım- kadının söylediği aynen doğrudur, şu anki türk polisi denilen kişiler ve bağlı oldukları kurum, hitler ve geheime stattspolizei - kısaca gestapo oluşumuna aynen benzemektedir.

türk tarihi bu polis deiğimiz tür yüzünden, üstelik de bunların amiri konumunda olanların elinden "mustafa kemal´in piçleri" şeklinde twittler yazıldiğını not düşmüştür. hatta kendi arkadaşları "evet o şerefsizi ben öldürdüm" yazan polise "bravo sana!!!!" diye destek vermişlerdir. bunlar gerçektir, ve twitter sayfalarında herkes okumuştur, gazetelere haber konusu olmuştur.

e böyle bir polis teşkilatıyla da en azından gurur duyulamaz. bu adamlar resmen kanunsuz insanlardır. hepsinin kodese tıkılması gerekmektedir. mafya kafa bitakım üniformalılardan ibarettirler.

kadının söylediği son derece yetersizdir. eğer bir polis teşkilatı "evet o şerefsizi ben öldürdüm, akıttım pekmezini" diye twitt atan bi adamı koruyosa, e o teşkilat tırişkadan bi teşkilat olsa gerektir.
milf teyzedir. polislerimize kalkan eller kırılsın.
Cocuğunun polis olmasını dilediğim kadındır.
orospudur. konuşurken bol bol "benim ülkem" kalıbını kullanır. istediği olmaz ise "ülkenin de vatanın da amina koyayim yeter ki şunlar gitsin" modunda takılır.

ve hala bitmediler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar