kendisine gezi parkı direnişçisi diyen şerefsizdir. az önce toma'ya molotof attı bu haysiyetsiz allahtan yanına geldi. evet.

izleyin; http://www.dha.com.tr/canli-yayin/
orospu çocuğudur. gezi parkı ile alakası yoktur.
şerefsiz az kalır, orospu çocuğunun en önde gidenidir.
gezi direnişçileri bu insanlara yer vermiyor. O insanlar direnişin insanları değildir.

edit: geziden sesler geliyor "ATMAYIN". görün artık gezi direnişçileri provokasyona gelmiyor.
kiralanmış şerefsizlerdir. o kadar belli ki "işte bakın biz demiştik, molotof atıyorlar" demek için kurgulandığı.
sdp nin ve pkk nın orospu çocuklarıdır.

ulan 15 kişilik grubun yaptığı şey herkese mal ediliyor. asıl orantısız gücü hak eden bu şerefsizlerdir.
orospu çocuğunun direnen halidir.
Döl istafı birkaç şerefsizin , ortalığı karıştırıp olaydan yararlanma hayalleri kurduğu bir eylem . Yok abicim çıkarıcan jopu bascan dayağı . Hiç affetmiyecen .
şerefleri ile ilgili yıllardır yeterli çıkarımı yaptığım için karakterlerini es geçiyorum bu gereksiz zevatların.

ve fakat ziyan olan atasözümüz olmadığını bir kere daha göstermiştir "dinsizin hakkından imansız gelir" şeklindeki vecize eşliğinde devam ediyorum hemen.

daha ortada hiç öyle büyük büyük olaylar yokken sabahın 5'inde masum sivilleri en ufak bir uyarı olmaksızın hedef alan polislere havai fişek ve molotof kokteyli atandır. ve muhtemelen polis, yeterince kıyım yaptığı için bunlara kontenjanı kalmadığından en ufak bir zarar görmeyeceklerdir.

acı ama gerçektir ki polisin siki ancak tek başına yakaladıkları kadın ve öğrencilere kalkıyor. öyle terör örgütü üyesi, sempatizanı olduğu zaman basireti bağlanıyor polisimizin. malum ağa babalarının kesin ve net talimatları var.

benim de yorumlamam bu gadar.
polisi havai fişek gösterisi ile karşılayan şerefsizlerdir. daha ne istiyorsunuz lan? adamlar karşılamasa çok kabalar hiç nezaket göstermiyorlar dersiniz, havai fişekle karşılayınca da küfredersiniz. kronik tatminsizler sizi.
amına kodumun çocuğudur.