bugün

Maaşlı görev yapan devlet memuru.

Ek: yanlış mı biliyorum lan ücretsiz mi görev yapıyorlar.
gençler sakin.
(bkz: friendly fire)
türk milletinin koruyucusu, güven ve gurur kaynağı ekip.
kardeşim insanların hayatlarını bilmeden ne iş yaptıgını bilmeden yargılamışsın. bekçi bahtiyar zaten bu işi biliyor senin bu adama karşı ne gibi sitem dolu sözlerin olabilir ki.
bu adam namlunun ucunda seni savunurken sen elindeki klavyeyle bu kişiye rest mi çekeceksin bence kendine gel ve o aklındaki fikirleri yere bırak evlat.
Özel harekat gönüllülük esasına göre seçiliyor efendim. Misal geçen sınavsız kpss siz gönüllü başvuru açtılar 1 milyondan fazla işsiz genç başvuru yaptı. 6 ay eğitim aldıktan sonra özel harekat olacaklar. Çok özel harekat ama uyandırayım.

Neyse! Vatan sağolsun! Ar yu sert adamlar.
Eskiden alımları zordu gönül işiydi bu gözler el bombasının pimini çekip hendeğe doğru koşup bomba fırlatan babayiğitleri de gördü. Ama şimdikiler de hava ve cebini düşünenler ağırlıkta. Allah sonumuzu hayretsin...
Bizde içlerinde bulunduk elhamdülillah... Ayık oln olm! Bu sözlükte her 6 kişiden 4 ü özel harekat.
Bu işin fıtratında can vermek var bunu bilerek bu mesleği seçiyorlar. Bakın devlet liderlerimiz dahi böyle diyor haklılar pek tabi maaş veriyorlar.
pkk nin anasına nağme dizen aslanlar.
az önce 19.dönem pomem özel harekat branşı sınav giriş tarihleri ve yerleri açıklanmıştır.
Ayın 26 sında mülakatım olcak. Çeşitli merakımı gidermek için sabırsızlıkla günü bekliyorum.
görsel
musuldaki konsolosluğumuzda mermi atmadan düşmana teslim atanlar bunlar mıydı?
Başörtüsü olsaydı keşke dövme yerine. Ehhe. Lan olm sevineceginiz yerde üzülüyorsunuz ne yapacaksınız poh olup? Maayış iyi tabi ellam ama yani.
çakma rambolar. asla bir asker disiplini ve itaati olmayacaktır.
Gurur kaynakları vatan size minnettardır.
Yaklaşık 20 özel harekatçıyla tanışma fırsatı buldum hiçbirinden çok mutluyum cümlesini duymadım aksine hepsi başka branşa geçmek için can atıyorlar.
Reina saldırganının canlı yakalanmasını sağlayan ekip. allah yardımcınız olsun.
çakallar ve itler sevmez. Ayrıca bu polisler bu çakal ve itlere de çok iyi hoşt çekerler.
akıllı olun.

görsel
jandarma özel harekat ile birlikte ülkemizin aslanlarıdırlar.
https://www.artigercek.co...n-mangada-ilginc-uygulama

Hey korku sen nelere kadirsin...
Tüfek barut gazıyla öyle mi dolar bre cahiller?
Arastırsan Hepsi de son 15 yılda işe alınmıştır.
Kendi beslediklerinin bile ısırmasından korkuyorlar. Sevildiğini bilmek böyle bir şey.

görsel
Son zamanlarda yeni jenerasyonla birlikte Biraz instagram özel harekatçılığına evrilme de yok değil hany.

Aslan kaplan ana kuzu onlar ama. Gene de pek Yermeyelim.
görsel
Pöh pöh pöh,3 harflilerin kollarına gelin.adamlar fenomen duvar yazıları var.