bugün

Biran evvel getirilmesi gereken koşul. Polis olmak bu kadar kolay olmamalı ya üniversite sınavında 250 puan yapan herkes polis olmamalı arkadaş olmamalı ki daha fazla insan ölmesin.
Bilmiyorum bu insanlar 2 yıl boyunca nasıl eğitiliyor ama sadece jop ve biber gazı kullanmasını öğrenmişler gibi.

Not:genelleştirdiğim için görevini layıkıyla yapan polislerden özür dilerim.
gereksiz. birkaç aylık akıl sağlığı kontrolü yeterli. kendini belli ediyor orospu çocukları zaten.
zaten polis olmak için polis meslek yüksek okulu'ndan mezun olmak gerekiyor.
hem tahsil cehaleti götürür eşeklik baki kalır.
Gereksizdir. Göt kafalı çok fazla üniversite mezunu tanıyorum.
günaydın. tayyip erdoğan tarafından 7-8 yıl önce getirilen koşul. şu an üniversite mezunu olmayan polis olamıyor. kemalist kohenist kesim aklına geleni tayyip yıllar önce düşünmüş yapmış uygulamış. gözlerine sokmuş.

bu solcular yıllarca "harçlar kaldırılsın, parasız eğitim" diye hergün eylem yaptılar. tayyip üniversite harçlarını kaldırdı. daha çok hakaret etmeye başladı bu solcular.
üniversiteyle ya da liseyle ilgisi olmayan konudur. üniversite okuyan bazı gençleri de görüyoruz. pkk nın şehir kolundalar. her meslekte böyleleri çıkacak ama baştakilerin daha fazla önlem alıp, p caydıracak cezalar vermesi gerekiyor.

kaç gündür okuyorum. polise ana avrat küfredilmediği mi kalmıyor, en büyük vatan haini ilan edilmediği mi. çevresinde birçok polis olan bir insan olarak konuşuyorum. gezi olayları çıktığında karı-koca polis olan kuzenlerim ordaydılar. ve destekliyorlardı eylemi. her şey güzel gidiyordu, parkta şenlik havasında falan.
sonra bi grup çıktı bütün eylemlerde olduğu gibi ve ortalık karıştı. o andan itibaren iyi niyetle gelenlerin ordan ayrılması gerekiyordu polisle çatışmak yerine. destekliyorlardı demiştim ya, öyle bi boyuta geldi ki isyan ettiler artık polisler de.

günlerce evlerine giremediler o polisler. çocuklarını eşlerini göremediler. yemeklerini dışarda yediler. orantısız güç vardıysa bile bunu bütün polislere mal edip, vatan haini ilan etmek akılla bağdaşmaz. benim çevremdeki polisler sizlerden çok seviyorlar vatanı bundan emin olabilirsiniz. en azından klavye başından vatan kurtarmıyorlar.
üniversite mezunu polis olabilmek için cemaat dershanelerinde para öldürmek gerekir.