bugün

Güzel oyun.
5 inci levele gelmeden poki topum bitti la ne bok yiycük.
Çıksın diye aylarca bekledim şimdi indirdim ya allahim ne duygulandım ne heyecanlıyım anlatamam. Fakat şu anlık ancak minnak charmanderımla bakışıyoruz zira bayram ziyareti hasebiyle köydeyim iki adım öteye çekmiyor adı batasıca mobil veri çekmiyorr...
odamdan balbazar çıkan oyun an itibariyle.
güzel olmuş ama, beğendim.

geliştirilebilecek bir oyuna benziyor.
Benim nedense olduğum yerde durduğum oyun. Hiçbir yere gitmiyor eleman sabit olduğu yerde. Sağı solu tıklıyoruz ama adam sadece o yöne doğru dönüp yürümüyor. Var mi bu mevzuda bizi aydınlatacak birisi?

görsel

Edit: arkadaşlar duzeldi. Yürümek gerekiyormuş. Cok enteresan.
Sakın kendinizi pencerelerden atmayin lan dedigim oyun.
Sonra etrafta pokemon delisi olursunuz.
Kolay gelsin.
görsel

Şu ekrandan sonra siyah ekran verip öylece kalan oyun. Biri aydınlatsın yahu. (bkz: asus zenfone 2)

Edit: erksyn ve microsoftun cortanasina bilgilendirmeleri için teşekkür ediyorum. intel işlemciyi desteklemiyormuş. *
Keşke şimdi odama gitsem yatakta misty'yi yakalasam ama nerdee. Ev fare dolu amk.
görsel
Milletin keyfi niye sizi geriyo amk sığırları. Mis gibide oyundur.
Google maps üzerinden destek alan, şuan için sadece Avustralya ve yeni zelanda'da indirilebilir durumdaki pokemon oyunu. Fakat alttaki gibi apk download sitelerinden indirilip kurulabiliyor. Bende kurdum fakat şuan için gps konumumu bulamıyor. Ne yaptıysam olmadı.

http://www.apkmirror.com/...9-0-android-apk-download/
Birkaç gün internete giremedim diye neler dönmüş, vay arkadaş.
Şaka maka benim gibi istanbulu gezmeyi seven bir üniversite öğrencisi için harika meşgale olur gibi sanırım. *
Tanım:heyecanlandıran oyun.
paylaşılan linkten uygulamayı yükleyerek daha oturduğum yerden bulbasaur ve pidgey yakaladığım oyun. bir de ayarlara girdiğinizde titreşimi kapatarak battery saver özelliğini açarsanız fazla yemiyor.

paylaşan arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. *
Bu oyun tam olarak ne bana anlatabilecek var mı? appstore'da arattım ama bir şey çıkmadı.
adana'da oynanmayan oyun.

dışarı çıkıp deli gibi pokemon yakalayasım var ama bu sıcakta beyin kanaması geçirmek istemiyorum.
ios için : http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852

Yükledikten sonra ayarlar - genel - profiller 'den uygulamaya güven demeniz gerekiyor.
bi an evvel telefonuma kurup ver elini çarşı pazar demek istediğim ve 1 yıldır beklediğim oyundur. vuslat vakti..
-büyük hayal kırıklığı, 'bir ihtimaldi ve çok güzeldi'. *
Kaç çocuk pikachu deyip balkondan atladı.

görsel
Dün öğlen 14:30' da arkadaşımla buluşucaktık.Ben 13:00 gibi evden çıktım sahile geçtim.O sırada arkadaşımı beklerken sözlükte gördüm pokemon go çıkmış.Hemen internetten 50mb boyutlu apk dosyasını indirip maceraya başladım.Yanıma bir şise su alıp yürümeye başladım arkadaşım gelene kadar 6 tane pokemon topladım.Sonra arkadaşım gelmedi beni ekti.Ben pokemon arayışına daldım.1 saat sokaklarda dolaştım eve gittim.Şarjı çok çabuk bitiriyor bu uygulama.Neyse eve gelip telefonu şarja taktım mahallede 3-5 tur attım 3 pokemon daha yakaladım.Bugün sabah 10'da sırf pokemon yakalayabilmek için sahile gittim.Merkezi yerlerde pokemon daha fazla bu arada.Park cami ve özel yerlerde hediye poketop ve yumurta veriyor.Neyse bugün uygulama sayesinde 4km yürümüşüm şuan toplam 25 pokemonum var
Raticate
Slowpoke
Paras
Eevee
Goldeen
Psyduck
Venonat
Clefairy
Geofude
Zubat
Pidgey
Bulbasaur
Magikarp
Caterpie
Rattata
Krabby
Şu zamana kadar topladığım pokemonlar.Sahilde 2 gym'i temizledim ama 150 exp verdi ve pokemon gelişimine pek katkı sağlamadı.O temizlediğim gymlere kendi pokemonlarımdan koydum.Gerçekten sokak sokak dolaşıp pokemon yakalamak insanı yoruyor.Ama garip bir mutluluk veriyor bu olay. Bir gym'de 250 cp lik magmarı 70 gb lik su pokemonumla rahatca aldım.
görsel

Balbazar delisiydim.
http://www.youtube.com/watch?v=-72Z29MVBbw

Taksimden galataya kadar oynadığımız bu süreci de videoya aldığımız oyun.

Belirli yerlerde belirli şeylerin olması güzel olmuş. Ama tabii iş Türkiye olunca biraz komik oluyor. Videodan oynanışını nesi var nesi yok her şeyini görebilirsiniz.
dünyayı dolaşıp pokemon eğitiminin sırrını çözeceğim. böylelikle pokemon dünyasına sesleniyorum: "ben bir pokemon ustası olacağım. ben dünyanın en büyük pokemon ustası olacağım!"
Telefonum elimde olmdığı için oynayamadığım oyun.

ilk işim mankey yakalamak olacak diyeceğim de ben evden dışarı çıkmıyorum ki aq. Net.
Lan hep bu tarz bi oyun isterdim. Saat 5'te sokaktan koşa koşa eve gelip televizyon karşısına geçen nesil olarak severek oynadığım oyundur.
yeni yüklediğim gez dünyayı gör pokemonu oyunu. pokeleşeni pokelerim.

trafik kazalarına, "sen benim karımı mı çekiyon lan" dayaklarına, pokemon yakalarken damdan düştülere sebep olmasından korkulası oyun.
Sozlukten bir dostumuz forum falan acsa da orada konussak.
Beyler oyun hangi tarihte tam sürümü gelecek?