bugün

Karakoldan kurtardığım yazar
Bu mal yanında cüzdan falan taşımaz kimliksiz dolaşır sabah aradı ne güzel uyuyordım bize git kimliğimi al şu ..... karakola getir dedi.
Bende dediği gibi gittim aldım geldim
insan bi söyler demi neden lazım olduğunu ailesi sordu askerlik için lazımmış dedim
Gittim karakola girdim anlatım arkadaşın kimliği lazımmış meğer bu yolda birisine cinsel tacizde bulunan birisini görmüş direk dalmış şahsa sülüs belgeselini aldığı için bir kaçta araya tanıdık sokarak ifadeyi bunun lehinde yazdırdık zaten polislerde sorun çıkarmadı bunu çıkardık karakoldan da kimliği taşı sana be
Sabah sabah uykumdan ettin.
adamın dibisin ama uyku önemli..
tehlikeli birine benziyor.
Saat 10 gibi yatakta kahvaltı, komutandan akşam masajı ile dolu bir askerlik dilerim. Benimki öyleydi yani. Bir haftanın sonunda asker puanı ile orduevinden alışveriş yapıyorduk.

iyi tezkereler.
astronot olarak yapacakmış.
Askere gidecek olan insan. iyi tamam git de mevlidinde yemeği bana neden dağıttırıyorsun? *
Hayırlı teskereler.
Edit:Lan yemek dağıtacak bi keriz beni mi buldun. (bkz: Senin ben ta)
Benide mevlidine yemek dağıtıcı olarak davet etti. Neyse ki gitmeyeceğim.

Altı ay sonra görüşmek dileğiyle:))
Herkesi çağırmış bir beni çağırmamış pikaçu.
Hayırlısıyla gidip gelsin bakalım.*
Asker olan bir yazar.

11 buçukta otobüsü vardı binmiştir.

Hayırlı tezkereler.
kendi nickaltında ilgi istediğini belirten yuzır.
Sesi soluğu çıkmayan yazar.

Haberi olan var mı?
Kendisi geçen gün bana askerlik uzadığı için telefonlar toplanacak, O yüzden sözlükte ve telegramda sana yazamayacağım demişti.
Acaba telefonu mu yakalattı diye düşünüyordum.

Aman öyle olsun bakalım.

Oturarak nöbet tutuyordur şimdi djsjsjdj.
Uçakla izmir yolcusuydu.

izmir tehlikenin farkında mısın kardeşim?
Askerdeyken iyiydik nerden çıktın geldin
Tipini sevdiğim...
Benden zorla hediye isteyen yazar.

Ayy böylesi iflah olmaz.
An itibari ile doğum günü olan yazar
Doğum günün kutlu olsun:)
Not: o pastadan hakkımı istiyorum.
Arkadaşa birisi özel mesaj atsın lütfen. Çocuk ben ben diye diye helak oldu. Bir mesaj be ablam ölür müsünüz. Bir yazar mesaja susayan.*
inşallah körpedir. an itibariyle doğum günü kutlu olan yazar.
boşuna ''mesaj atın'' diye helak olmuyormuş. 10 numara muhabbeti var valla, canı sıkılan dm atsın.
Çaylak olduğumdan kimsenin görmediği entrylerimi açık oylayarak tebessüm oluşturmuş yazardır. Teşekkürler.
Bakın yazarken herkes oylar. Herkes değil tamam, en fazla bir iki ama çaylakken bu bayan/erkek benim bu karanlık kuyuda havalara yazmadığımk hatırlatıyor sağolsun.
Al işte adama mesaj atmadınız küstü.

Hoçça ğal reyiz, mesaj kutun bana emanet.
sen de mi brütüs...

izin bitince geri gel, o çikolatayı alıcam söz. Ferrero hem de.*
5 gündür çikolata yiyen yazar.
kendisiyle açık oynaşıyoruz. ay işte oylaşıyoruz. seri seri oynaşması ay işte oylaşması bir miktar utandırdı beni. hihih.