bugün

Zonguldak’ta din görevlileri, şehir merkezinde bulunan Kapuz Plajı’nın haftada 1 gün olmak üzere kendilerine ayrılmasını istemiş. AKP’li Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ise talebi konuşacaklarını dile getirmiş. haberi kentin yerel gazetesi Pusula‘da çalışan Öznur Güneş yapmış. yallah kardeşim haram evet.

https://haber.sol.org.tr/...ze-ayrilsin-talebi-308585
haftada bir gün plajda birbirlerini badeleyecekler herhalde ondan istemişler.

bu arada bugün dünya bikini günüymüş.
(bkz: 5 temmuz dünya bikini günü)

böyle anlamlı bir günde imamların plaj istemesi oldukça manidar.
ayrıcalıkları neymiş arkadaşların?
gayet doğal istektir. din adamlarının cinsel hayatı sosyal durumu olmadığını sanan yeni cahiller türemiş anlaşılan. gerçekten çok yazık..
Başka günler geldiklerinde kapıdan mı kovuyormuşlar bu yobazları?

Hayır, o değil, şu yobaz tayfasının hiçbir şeyden eksik kalmayayım hevesine sinir oluyorum. Madem ortam dinine uygun değil, denize girmeyiver Allah rızası için...
Siktir git aq dincisi resmen ortaçağ avrupasını yaşıyoruz din adamları ayrıcalık istiyor.
o zaman müzisyenler olarak 1 gün de bize ayırılmasını istiyoruz. krem peynir dinine üye olan insanlar da haftanın 1 günü kendilerine ayrılsın istiyor. lgbt'liler de belki 1 gün kendilerine ayrılsın ister. nihilistlerin de böyle bir hakkı var demektir bu... ama haftada sadece 7 gün var ey islamcılar. bunların sorun çıkarmaktan başka işe yaradıkları bir konu daha var mıdır acaba?
görsel
plajın bir bölümü de ayrılabilirmiş komple kapatmak ne aq.
"gayet doğal istektir. din adamlarının cinsel hayatı sosyal durumu..."
(#44855362)

plajda kesin sikiş var. sizin din adamlarınız ne yapmaya gidiyor plaja mk? bunlar babadan oğula nesil.
denize girmenin haram olduğu nerede yazıyor? bal gibi de girerler. erkek de kadın da tesettür kurallarına uyduğu müddetçe denize girebilir.
Diyanet turizm bakanlığına devredilsin kampanyası.

Bizlerde diyanet komple kapatılsın istiyoruz.
benim de sosyal durumum var ve hepinizden nefret ediyorum. bana hangi gün olur?
" o denize br daha girilmez, o denizden çıkan balık yenilmez " dedirtenlerdir.
Gayet normalmiş birisi öyle yazmış.. gayet de normal değildir kardeş, halk plajını başka bir kesime; (din görevlisi olsa ne yazar) kendi belirledikleri insanlarla bir gün tatil yapacaklar diye

k a p a t a m a z s i n..

hoşgörü biraz tabii ama siz o hoşgörüyü bizden çoktan yok ettiniz.. bu din görevlileri su anki siyasi islam döneminde en rahat insanlar, 5-6-7-8 bin lira maaş alıyorlar.. onlar asla kendi yaşamlarından bizler için bi fedakarlık yapti mi ??

Şimdi soruyorum size 20 yıldır siyasal islam denilen şey yüzünden zaten çok rahat bir yaşam süren din görevlilerine neden ben fedakarlık yapayım???
tamam o zaman ateistler de toplansın ankaradaki bütün internet kafeleri bize verin bir günlüğüne gantırda kit atcaz.
1 gün olarak başlayıp daha sonra artacak olan istektir. siyasal islam budur, elini verirsen kolunu alamazsın.
Siz kenarda badeleşin, söz, bakmıyacağız. .
Yarramı yesinler.
Plajdan da mağduriyet yaratilmaz yav.

Oldu olacak pazar gününü versinler bari. Madem bir yüzsüzlük yapılacak, tam olsun.
--spoiler--
ama karılarının haşemalı götüne bakmasınlar istiyorlar.
--spoiler--

kadınların haşemalı götüne ancak bunlar bakar zaten kendileri açısından daha tehlikeli bir durum. bence her imam ve karısı için ayrı bir gün ayrılmalı anca öyle olur.