bugün

net bir şekilde tavrını koyan söylemdir.

durmadan kürt kardeşlerimiz, kürt vatandaşlarımız falan gibi tanımların yapıldığı söylemleri düzeltmek istiyorum.

bu ülkede yaşayarak, bu ülkenin ekmeğini yiyip de, bu ülkeyi bölmek isteyen, evladına kıyan pkk'ya nefret kusan herkes, kürt olsun, ermeni olsun ne olursa olsun farketmez, ciğerimin içidir.

ancak sen kürt olacaksın, pkk'ya sempati duyacaksın ya da en azından reddedemeyeceksin, sonra da benim kardeşim olacaksın.

ben şu ruh halimle yapabileceğim en kibar şekille ifade edeyim:

(bkz: nah) olursun.
(bkz: #12816670)
benim de kardeşim olmamakla beraber söz konusu kişiler kevaşe evladıdır.
pkk'yı lanetlemeyen bir türk vatandaşı zihinsel engelli değilse pkk'lıdır. bir terörist de benim kardeşim olamaz.

(bkz: pkk sempatizanı diye bir şey olmaması)
terörü lanetlemeyen kişi insan değildir. bildiği halde terörü engellemeyen de teröristtir. yapılan eylemi destekleyen alkışlayan ise köpektir.
benim düşmanımdır.
pkk yı lanetlemeyen, pkk sempatizanı bir kürt ile tanışan var mı bilmem ama kardeşim olması bir yana dursun kendileri ile tanışmamız bile mümkün değildir. pkk yı lanetlemeyecek ve pkk sempatizanı bir tanıdığı olan arkadaşım bile yoktur.

iddia ediyorum arkadaşımın, arkadaşının, arkadaşının bir tanıdığı bile pkk sempatizanı olamaz. yanıma yanaşamaz öylesi, aynı havayı solumak istemem doğrusu.
haklı bir öfkenin dışavurumudur.

kürt mürt ayrımına girmeksizi bir terör örgütü olan pkk'yı lanetlemeyen her insan değil benim kardeşim, orospu çocuğu bile olamaz. olsa olsa onun bunun çocuğu işte. orospu da olsa bir anası bile yok.
öz kardeş olsa bile katli vaciptir.
pkk yı lanetlemeyen hiç kimse kardeşim değildir, kürt türk fuzuli. ama bana terörist muamelesi yapan bölücü türkler de kardeşim değildir. kimse beni o hıyarları sevmiyorum diye suçlayamaz. suçlatmam.
süper olan söylemdir.