bugün

görsel
götüne sokacaklar o hacı az kaldı denilesi tespittir.
gururlandırmıştır. hristiyanların her yerde olduğunun kanıtıdır. bir hristiyanın gurur duyması gereken bir görüntü ve ben gurur duyuyorum.
(bkz: adamın gol diyor)

ermeni kurtuluş örgütü (asala)'ne aittir:

görsel

(bkz: ermeni haçı)
tamam şimdi siz kudüs'e doğru yürüyün haçlı kardeşler.
aldanılmış beyni yıkanmış kürtlerin artık gerçeği görmek için neyi beklediklerini sorgulamaları gerekir, pkk kürt davası değil kürt adı altında ermeni örgütüdür ha devlet bu gerçeği bilmiyor mu elbette biliyor ancak bazı şeyler alenen söylenemez devletler arası ilşkilerde bazı prensibler vardır ufak bir ipucu olması açısından şunu hatırlatayım ki kürt açılımı ardından ermeni açılımı yapılmıştı bir ara bunu hala idrak edemiyorsalar diyecek başka bir şey yok.
adam google'a asala bayrağı yazmış ''o değil ki nanik'' yapmaya kalkıyor.

asala'ya ait bayrak diyoruz, çünkü o bayrak o örgütün varlığını ispatlıyor.

aynı google amcaya ''armenian cross'' yaz görsellerde aşağı in benim verdiğim resmi göreceksin zaten.

link buraya düzgün yapışsa eklerdim.

tekrar ediyorum, ermeni-kürt işbirliğine yakalanmış fotoğraftaki bayrak.
Ulan birde bunun cenaze tòrenimi yapılıyor. Fazla size bu cennet vatan zaten. Sizin derdiniz kürtlük değil hainlik. Bizim samimi dürüst inançlı kürt kardeşlerimizinde adını kirletiyorsunuz. Bütün onurunuzu şerefinizi satıyorsunuz. Yazık.
insanların inancına saygı duyun bir ya. bende müslümanım hiç bir hinduyu hristiyanı aşağılamam dışlamam.
kendi bayraklarını açmışlar. hilal'li bayrakmı açacaklardı.
pkk´nın üstü örtülü toplama ordu olduğu ve kürtlerin türkiye cumhuriyetine karsı emperyalist güçlerce kullanıldığının bariz kanıtı. bunu gördükten sonra hala pkkýı destekleyen kürt, aslında amerikaýı destekliyor demektir. çünkü orada o bayrak açılana kadar oraya geliş yolu düşünüldüğünde,

o işin arkadasında amerikan gizli servisinin eğitip pkk´ya kattığı ermeniler olması gerekir.

ve onların hepsine birşey söz verilmiş olması gerekir.

buna biz, divide et impera diyoruz.
Daha dün akşam televizyonda pkk lı kürt ün birisi " Ermeniler olmasa biz bu savaşı kazanamayız " diyordu.
Ama siz pkk lı kürt e değil bunun bir ermeni oyunu olduğunu, şeytanın bariz oyunu olduğunuda ısbatlasanız asla döndüremezsiniz. inatlıkta bu adamların eline su dökecek başka bir millet varmı?
babalarınıda gördük.
zaten müslüman değilki şerefsizler.
teröristin inanç özgürlüğü olmamak.yaşama hatta hiçbir özgrlüğü olmamak.
maşa olduklarının kanıtıdır. hala pkk nın kürtler için savaştığını sanıyolar. yazıkk!
kendi bayraklarını açmışlar
hilal'li bayrak açacak halleri yoktu.