bugün

Adı üstüne orospu çocuğudur.
görsel

Temsili.
Sakın ama sakın Pkk gibi bir terör örgütünü (bunu bütün hayatını anarşizm ve diğer komünal görüşlere yormuş bir anarşist olarak söylüyorum) kürt çıkarlarının savunucusu olarak lanse etmeyiniz. sakın. koca bir halka hakaret etmiş olursunuz.

ayrıca toprak sorununun -ki bu sorun suni bir sorundur, manipülasyondur- en sağlam çözümü milliyet denen safsatanın olmadığının kabullenilmesidir.
Alman medyası ve Alman siyasetçileri.
Der Spiegel, Tagesschau, Zeit, Welt, FAZ, TAZ , hepsi ama hepsi. Bir ülke Nasıl kolektif halde orospu çocuğu olur, bu sorunsala cevap olarak Almanya'ya bakmamız yeterli. Siz ne piçmişsiniz lan. Ihr Hurensöhne!

"Artık kısasa kısas. O bomba merkel'in götünde patlayacak" - Ahmet Çakar.

Eksileyen o.ç.:
Lan sıkıyorsa gel açık açık zoruma gitti de piç kurusu seni. K*rtmüsün, Alman dölü mü ne olursan ol, piçsin.
orospu çocuğu apo'ya Tapan domuz sürüleridir.
Akpkkdp amk hepiniz aynı boksunuz solunuz saginiz aynı bokun morunun sikilip evrilmis hali o kadar. Siktir olup gidin şu ülkeden bi tane insan gibi eğitimli görgülü bi insan gelsin de şu ülkeyi düzeltsin amkdum sizin gibileri de vatandaşlıktan çıkarsın. Lan 3 5 tane ne idugu belirsiz amcik yüzünden halklar birbirini boğacak hala daha orta çağ mantığı amk savaşa gidiyoruz neden? Ee çünkü onlar Hristiyan. Bugün de aynı boksunuz amkdum eğitimsiz yıkanmış domaltilmis sikisgen cahil piçler sizi. Yok olun amkdumunun yerinde.

Edit: sövmelere doyamadım.
başka şansı yoktur.

pkk'yı savunup da başka ne çocuğu olunur ki?
annesine gerçek Babasının kim olduğunu sorması gereken veled-i zinadır.
Nesebi gayri sahih it oğlu ittir. yani bununda Türkçesi orospu çocuğudur.
güncel Önemli Başlıklar