bugün

figen yüksedağ tarafından günyüzüne çıkmış bir kavgadır. itlerin kardeşliği önlerine kemik atılana kadardır, sözünün ne kadar doğru söylenmiş bir söz olduğunu bunların sayesinde bir daha görmüş olduk.

musa anter'in, ''kürtler içlerinde ki haset ve açgözlülük huyları yüzünden hep mutsuz bir kavim olarak kalacaktır'' kehanetinin bir anlamda gerçekleşmesidir.

görsel
ihanetin bedelini ödeyecekler beter olsun şerefsizler .
Kürdistan Kurulunca kabul edilebilir mi olacak yani?
pyd pkk'yı siker olm pkk kimmiş.

vurun orospu çocukları.

sevindirmiş olaydır. yesin ipneler birbirlerini.
bu olay yanlış anlamadır. ışid bunlara kendi elbesilerini giyerek saldırmış bunlar da araların da kavga var sanmış, sonra o twiti sildiler. sonuç olarak; apo ve sevenlerinin bacısının a..ını köpekler tiksin.
komiktir. bir birlerinde düşmesinden çok, şu an mecliste olan bir partinin sosyal medya açıklamasında kürdistan kurmaktan bahsedilir. ama kimse inceleme yapmaz. tv de birisi çıkıp "türkiye nin güneyinde devlet kurulmasına izin vermeyiz" der. ülke kukla olmuş.
ovvv pyd ne dedi...
o lafı bana diyecek yaşıyacak...
pkk bu lafın altında kalıcağına bizonun altında kal daha iyi.
rasim ozan kütahyalı aralarına sızmış olabilir.
Bunlar devlet kursa 2 günde iç savaş çıkar.
at yalanı sikeyim inanani.
he he tamam.
Yiyin birbirinizi ete para vermeyin dedirten durum. Böyle böyle bitecekler. tanrı ordumuza zeval vermesin ve askerlerimizi korusun. "Foşik töce" kadar başlarına taş düşer inşallah. dangalak kürt hizbullahı da karışırsa seyreyle gümbürtüyü.

Çekirdek ve soslu mısır stokladım, keyifle bekliyorum.