bugün

Yarak kürek meseleleri ekranı sekize bölüp sabaha kadar tartışan ibineler, hatay yanarken saçını.. Lan ben neyse bir şey demiyorum.
Kimileri örtülü hain olduğu için işine gelmiyor.
Bu insanlar Atatürkçü olduğunu iddia eden, Kılıçdaroğlu'nun mezhebinden, Kılıçdaroğlu'nu Atamızdan daha çok seven tipler olur genelde.

Atatürkçü olduklarını iddia ederek sürekli vatanını, milletini seven Beyaz Türkleri aşağılamaya kalkarlar.

Onların kutsal saydığı her şeye küfürler ederler ama iş dhkp-c ve pkk cenazelerine giden Sezgin Tanrıkulu ya da Canan Kaftancıoğlu'na gelince zerre laf etmezler.

Çok Atatürkçü oldukları iddiasıyla da önüne gelene "aktroll" yaftası atarlar.

Tabii yersen.

Ki yersin sen sevgili okuyucu.

Tarihini bildiğin mi var...

Atalarını hangi isyanlarda kimler katletmiş, ataların kimlere karşı savaş vermiş bildiğin mi var?.
Yurt içinde 486 pkklı kaldı diye haber yapıyorlardı 3-5 ay önce. Biliyor olmalı hangisinin yaktığını.
bence bunun terörizm ile alakası yok birileri sadece durumdan show yapmaya çalışıyor terötist ormanı yakarsa çıkarı ne olurki ? ne yapacak ortaya otelmi kampmı bunca sene güneydoguda bu teröristler hiç bir yer yakmadı şimdimi yakıyorlar bence çok saçma hatırlıyorum karadeniz cayıc cayır yanmıştı sonra ne oldu araplara lüks konutlar bence bırılerı genelde buraları kendi çıkarı için yaktı yada yaktırdı ama durum kontrölden çıktı muhtemelen olay bir kaç tane aptalın üzerine kalacak ve konu kapanacak şimdi yok bılmem ne partısı bılmem neye oy vermiş diyenlerın ağa babaları buraları acaba kimlere verecek ve kimseden ses çıkmayacak durumu bekleyip göreceğiz ama muhtemel son bir yandaşa otel alanı olacak.
bence bunun terörizm ile alakası yok birileri sadece durumdan show yapmaya çalışıyor terötist ormanı yakarsa çıkarı ne olurki ? ne yapacak ortaya otelmi kampmı bunca sene güneydoguda bu teröristler hiç bir yer yakmadı şimdimi yakıyorlar bence çok saçma hatırlıyorum karadeniz cayıc cayır yanmıştı sonra ne oldu araplara lüks konutlar bence bırılerı genelde buraları kendi çıkarı için yaktı yada yaktırdı ama durum kontrölden çıktı muhtemelen olay bir kaç tane aptalın üzerine kalacak ve konu kapanacak şimdi yok bılmem ne partısı bılmem neye oy vermiş diyenlerın ağa babaları buralara oteller yapacaklar ama bu tiplerden ses çıkmayacak durumu bekleyip göreceğiz ama muhtemel son bir yandaşa otel alanı olacak.ayrıca hayat şu anda suriyelilerin en yogun şekilde mafyalaştıgı bır yer buda dip not olsun
Hani lan terör bitmişti 10 yüz milyon terörist öldürdük diye çıkıp konuşan ayna gibi parlayan kafalı vardı yav he he.
Teröristler sadece çıkarları için iş yapmıyorlar. Ki zaten türkiyenin zarar görmesi onlar için yeterli kazanç oluyor her seferinde.

Bu ülkenin askerine polisine kurşun sıkan namussuzların gözüne bir gram uyku girmez inşAllah.
büyük ihtimal şuan sihalar tarafından gebertilen orospu çocuğudur.
kürt milliyetçisi chplilerdir. oy veriyorlar nasıl olsa. kendisini oy için satan .........
Eger yarın öbür gün o araziye otel maden falan yaparlarsa, birilerine satılırsa, entrynin altına, ben cahil cahil konuşan bir oç um yazarsan çok anlamlı olur.
Gerçekten yakan pkk ise terör örgütüdür ne yapacağı belli olmaz, ama kesinleşmeden, kanıtlar ortaya çıkmadan, itiraf olmadan balıklama atlamak kusura bakma o kadar akıl eşekte de var.
silinme tehlikesi için (bkz: pembe popolu çevreci)