bugün

gün geçmiyor ki dünya liderimiz bir kez daha terörü bitirmesin.
açılım saçılım saçmalıklarının türkiye'yi getirdiği noktadır. cizre'den sonra silopi'de de pkklı orospu çocukları özerklik ilan ediyoruz rerörörör diye havlıyor.
PKK bir mahallede daha havai fişekler eşliğinde özerkliğini ilan etti. YDG-H tarafından yapılan açıklamada "Özgürleştirdiğimiz bu mahalleye Gelhat Pirosi adını veriyoruz" denildi.

götüne kına yakarsın artık akpli.
bözöm ök söröyömöz vör.

(bkz: sözde çözüm sürecinde terör eylemleri listesi)

http://www.haberfedai.com...-ozerklik-ilan-etti-video
PKK, Şırnak’ın Cizre ilçesinden sonra Silopi’de de özerklik ilan etti. Silahlı ve maskeli bir grup, önceki gece Zap Mahallesi’nde yürüyüş yapıp havai fişek patlattı. Birçok vatandaşın izlediği eyleme müdahale edilmezken, örgüt üyeleri güvenlik güçlerinin mahalleye alınmayacağını duyurdu.

http://www.internethaber....lik-ilan-etti-737107h.htm
(bkz: kimse şaşırmıyor ve herkes alıştı artık)
Kendi çapında eglenmiş gençler. illa sokaga inip sikelim mi amk kekoları . (bkz: gEÇEN YiNE ÖZERKLiK iLAN EDiYORUM) (bkz: akpnin icraatları)
türkçe açıklama yaparak ironinin dibine vurmuş ilandır...

sen ilanı özgürlük için mi yapıyorsun, yoksa türkçe konuşanlara meydan mı okuyorsun?

meydan okuyorsan cevabını verirlerdi ama susturuldular ne yazık ki...
20 kişilik özel harekatçıya vur emri verilsin. analarının kara amcığına girecek coluk cocuk sürüsü oldugundan ciddiye almayız.
sıradanlaşan durumdur. (bkz: dün yine özerklik ilan ediyorum tamam mı)
defalarca edildi gazeteler yazdı. 6 ay sonra yine sikko birileri özerklik ilan etti, gazeteler yazdı. ulan alfabenin degişik kombinasyonu olmadı noktalama işaretleri ile örgüt kuran andavallılar evet size söylüyorum. madem bir bok yiyorsunuz adam gibi yapın. özerklik edilen yerde kaymakakam polis asker olmaz t.c ait hiçbir şey olmaz kovarsın bu kadar t.c memurunu girişlere yerleştirirsin kontrol noktası özel haraket gelince köpek enikleri kaçmazsınız verirsin medyaya görüntüleri olur biter. ama sizde gazeteye iddia kuponu gibi verir gibi 'biz özerkiz ha' demezsin ama...

öyle bir bok gerçekten yediniz.... durum vahim ise

elektrik, su, telefon gsm hattını dövlet keser şehri ablukaya alır... maabadınızdan pompa ile kan alır...

neydi o alfabe kombinasyonu partileriniz dövlet bize katliam yapıyor dersiniz ağlarsınız hevalcikler...

şemdinli'de beceremediniz özerklik ilan etmeyi aslında 1984 yılından beri hayalinizde ama beceremiyorsunuz sanmayın ki doğu'da bulunan

şanlı asker ve polis şimdilik sessiz, gün gelir hesap döner....
cem yılmazdan cevap: (bkz: bi siktiriniz gidiniz efenim)
kendilerince çizdikleri çemberin etrafına bir boy büyük çember çizilip elektrik su kesilip sonra iki tane sinyal kesici getirip kendi hallerine bırakılmaları yeterli olacaktır çünkü parazitler tek başına yaşayamazlar. madem sen oraya sınır çizdin tek başına yaşayabileceğini düşünüyorsun demektir.
ilk adım özerklik sonraki adım devletleşmek . şu an özgürlük ilan etseler sik gibi ortada kalırlar .

bir devlete ne lazımsa terör bitsin adına biz yapalım. yol, baraj, hastahane havaalanı aklınıza ne gelirse sonra zamanı gelince de özgürlük ilan ederler.

devletin güneydoğuya çaktığı tek bir çiviye bile yazıktır bu ülkenin ve türk milletinin geleceğinden yapılan hırsızlıktır.
silopi nedir ya götüne soksunlar dağ taş tam onlara layık hayat. sikinti yok
Habire ediyorlar a.g.
üstüne bir de türkiye'yi işgalci ilan edip askerini çekmesi için nota vermeleri an meselesi.