bugün

gerçekse ben buna cok gülerim.
canlı bombanın adıyla slogan atarlar canlı bomba patlatır, teröristi savunurlar araçlarını yakar. gülmekten yaş geldi gözümden.
Kekolar birde burjuva düşmanıymış ya la ahahha çok güldüm Allah da sizin belanızı versin.

Burjuva düşmanlarına bak amk meclise soktukları pkk lıların alayı toprak ağası. Kafalarına vurup lokmalarını alan herifler.

Bu arada arabası yanan arkadaş keşke senide içinde bırakıp yaksalardı.
kürte güvenme deyince de ırkçı oluyorsun amk. al işte. biz bir şey biliyoruz da konuşuyoruz. kürte güvenilip birlikte hareket edilir mi lan?
Bunlar kendi başlarına böyle olaylar gelmeden anlayamaz neyin ne olduğunu. iyi olmuş bu açıdan
bir gerizekalının bütün sosyal medyaya daşşak malzemesi olmasına sebep olmuş olaydır. sizin o olmayan beyninizi sikyim terör sevici pezevenkler.
içimizdeki irlandalılar, içimizdeki hainler şimdi neyin ne olduğunu anlamaya başlamıştır. hayır illa kendi canı yanınca anlıyorlar bişeyi.

şunu okuduk, bunu biliyoruz diyorlar da, akıllı insan bunların olabileceğini ya da karşı tarafın ne mal olduğunu da az çok kestirebilecek zekada olmalı.
hemde sebepsizken yakmışlar.
belki de bütün sebep sendin eleman.
Hdp'ye oy veren şahsın enayi yerine koyulmasıdır.
Olay fake hesap açılıp oradan gerçek süsü verilmiş olabilir. Umarım doğrudur bu haber.
Amkoysaymis keske.
derler ya bir müsibet bin nasihattan iyidir. inşallah bütün pkk sevici türkler aynı sonu yaşarlar.
''Hayvan gibi şiidiyosunguz yaa'' moduna girmiş bir solcudur. buna senelerce gülünür işte. amına koydumun malı ahahaha.
şakaysa çok komik, gerçekse çok daha komik bir vaka.

not: inceledim hesap feyk falan değil, yani olay kurgulanmış, şaka amaçlı değil.
söz konusu hesabın binlerce tweeti var ve 2009'dan beri faal.
olayın tsk tarafından da doğrulanmış hali şöyledir;
görsel
--spoiler--
Yiyin birbirinizi, ete para vermeyin; sikin birbirinizi, göte para vermeyin.
--spoiler--
bu da bir şeymi. ağırda ve doğudaki bir çok ilde kendi müteahhitlerinin veya iş adamlarının iş makinalarını yada şahsi özel mülklerine zarar vermelerine rağmen ... yoldaşlar hevaller diye mutluluk belirtisi gösteren insanlar gördüm...
türk olduğu halde hdp li olacak kadar beyinsiz olup acil beyin nakline ihtiyacı olan bir geri zekalıya az bile yapmıştır.
müstehaktır.

ek. hdp faşist kürtlerin partisidir.
çakma hesaplarla kurgulanmış senaryolar üzerinden algı yönetimi yapan troll saçması.

neymiş neymiş ''ben hiç bir yere bildirmem...'' bildiremezsin ki zaten. olay gerçek olsa senin fotoğrafın görünürdü, ismin olurdu. tamamen yalandan yere uydurulmuş şeyler. bunlara inananlar var bir de. verilen mesaj açık. demek istiyorlar ki, ''bir türk olarak hdp'ye oy verdiyseniz başınıza pkk tarafından bir hadise meydana geldiğinde böyle komik duruma düşersiniz. aman haaa, oy vermeyin.''

bu manipülatif söylemlere sazanlar inansın.
Bu kıt aklıyla araba alcak parayı nerden buldu acaba miras falan kaldı herhalde.
Bazıları "bu kadar aptalca bir şey gerçek olamaz çakma hesaptır o" diyor.
Olum adam türk olduğu halde hdp ye oy vermiş. Daha ne olacak.
Evine molotof atılması yakınlarını kaybetmesiyle devam edecek olan desteklemedir.
beslersen kargayı sokar sana dalgayı iyi olmus.
eski günler , komik olaylar ....