bugün

besleyin orospu çocuklarını yıllardır anlatamadık biz birlik falan olamayız amk yeter lan bu kaçıncı ya terörist ya hırsız ya yan kesici bu mezoptamya eşekleri yüzünden gıdım ilerleyemiyoruz amk.
Bu alçak şerefsizleri linç edeceksin salacaksın milletin önüne bizde stres atalım böyle izleyince içimizde kalıyor.
kürtlerin bir gün bu ülkede rahat durması kıyamet alametidir, şaşırmadım. polis hazır hepsini yakalamışken gereken cezayı kesmeli.
Terörün dağdan şehre indiğini göstermiştir. Bu eşkiyaları çırılçıplak soyup, tanzikli suyla soğukta yıkayacaksın. Sonra üzerlerine et suyu döküp köpekleri üzerlerine salacaksın. Videosunu at youtube a. Cümle alem izlesin. Diğer oç teröristlere ders olsun.
Berkin elvanın abileridir bunlar, ama bizim sikik solcular hala bunlara prim verir. Çünkü atatürk halkların kardeşliği diyordu dimi aq.
Devletin bunlara protesto hakkı tanıması hata hepsini toplayıp sağlam döveceksin yeniden yaparsa sınır dışı edeceksin ya da öldüreceksin . Terörist bu çok farklı bir durum ohal boşuna gelmedi. Şüphesiz balikesirli sinirlendi.
"Savaşa hayır" sözü pkk saldırırken değil saldırıya uğrarken aklına geliyorsa barışsever değil hain oluyorsun.
Çakal sürüsüne bak sen hele. Alçak namussuzlar.
besle kargayı oysun gözünü, hayatının baharındaki kıza gerçekten üzüldüm adamına göre muameleyi nasıl ve ne şekilde yapılacağı ilkokulda öğretilmeli sonra katillerle aynı masaya oturuyoruz.
insan değil bunlar. o hayvan gibi giriştikleri kız belki de bir çocuk. bunları sadece hapse atmak yetmez, madem türkiye'ye ve türk askerine karşılar, vatandaşlıktan atın verin barzanilerin kucağına.
Ah bana denk gelicek ki bunlar ah. En az ikisini anasının amına aps ile geri göndermeyen it olsun.
bunlara orospu çocuğu deyince faşist oluyoruz. o zaman tekrarlıyorum: amına kodumun korkak ve namussuz orospu çocukları!
daha yeni yakalanmış bunu yapan piçler.

https://www.haberler.com/...k-kafede-10519697-haberi/
işallah polis bu barzoları kan vere vere dövmüştür. amk medeniyetsiz mahlukları.