pkk'nın yaptığı her saldırıdan sonra şehit sayısına göre çember altına alınan terörist sayısı artar.

mesela 1 şehit verdiysek 15 kişilik terörist grubu çember altına alındı haberi gelir. sayı 10 olmuşsa 50-60 arası terörist çember altına alınmıştır. eğer 10 ve üzeri şehit varsa 100 üzerinde terörist çember altına alınmıştır ve mutlaka bunların 4'te 1'i öldürülmüştür.

lan şimdi ben bunu yazmaya başlarken sinirliydim ama gülüyorum şuan. hayır nasıl salak insanlar var ki bu ülkede hala inanabiliyorlar şu haberlere.

yok oğlum öyle bir şey. öyle çember altına almalar, 500 terörist öldürmeler falan. yok yani.

istihbarat raporlarına göre 7 bölgedeki toplam terörist sayısı 4bin. evet la dörtbin, yanlış okumadın. ve bunların sadece 400'ü türkiye'deki kamplarda.

görsel

la sadece 2012 de 150'ye yakın şehit vermişiz. kişi başına 15 terörist çembere alınmış olsaydı 2250 terörist ederdi.toplam hesabı da sen yaparsın artık.
koskoca türk silahlı kuvvetleri'nin terör örgütüyle ortada sıçan oynaması dışında bir icraatinin kalmadığının kanıtıdır.

zira paso çember içinde terörist avlıyorlar.

o teröristler de palamut akını gibiler zaar, bir türlü bitmek bilmiyorlar.

türk halkının aklıyla oynamak tehlikelidir, aklını alır yedi düvelin.

bu da tarihe not olarak düşsün.