bugün

gönlün ferman dinlemediğinin en bariz örneğidir. sabah akşam devletin bütün kurumları ile pkk'yı terör örgütü ilan ettiği bir ortamda alayına isyan etmektir.

terörist de olsan gerilla da olsan evimin karısı, çocuklarının anası olacaksın diyebilmektir.
(bkz: zeki demirkubuz)
(bkz: açacak başka başlık bulamamak)
eskilerden bir gazete manşeti:
(bkz: eşek tecavüzcüsü köpekte yakalandı)
(bkz: pkk lı bir kızla seks yapmak)
analarını sikiyoruz, kızlarını mı sikmeyeceğiz?

yalnız koruma kullanalım ki yeni bir orospu çocuğuna maal vermeyelim.
(bkz: boka basmak)
aşkın vatanı milliyeti ideolojisi olmaz. çünkü aşık olan insandır ve de aşık olunan da. her ne kadar biz dağdaki insanları kara murat filmlerindeki bizanslı askerler olarak da görsek neticede onlarda insandır ve bizim gibi yaşarlar nefes alırlar ve daha bir sürü insani ihtiyaçlarla hayata bağlanmışlardır. serdar turgut gibi fikirleri bel altından doğan insanların yaptığı acayip(o tanımlamalara bulucak bir açıklamam yok çünkü) nitelendirmeler olsa bile ben biliyorum ki hepimiz aynı havayı soluyoruz. aynı aşkları başka kaplarda yaşıyoruz bu yüzden de olası bir durumdur. önemli olan aşık olmaktır kime ya da neye olduğu değil onu yaşamaktır. ha yaşamasını bilmiyorum dersen o zaman bende sana derim ki kafanı kaldır biraz etrafına bak...
eğer güzelse evlencem diye kandırıp sevişecek daha sonra evlenmiceksin.
pkk lı kadınların resmini bi ara paylaşmışlardı bi sosyal paylaşım sitesinde. içlerinde bir tane insana benzeyen yoktu. bir hayvana benzeticem ama dilim bile varmıyor. yazık o benzeteceğim hayvana...
Erkek versiyonunu yaşadığım durumdur.
Sonuç olumsuz arkadaşlar.
Dağlar dağlar şarkısı eşliğinde ilan-ı aşk edilir. Eğer sevgili olunabildiyse ona kurt belgeseli eşliğinde ülkücülük propagandası yapılmıyormuş gibi vatan sevgisi alttan alttan işlenir. Bir terörist daha etkisiz hale getirilir:-)