bugün

evetçilerin mantığı
ulan zaten o adamlarda kafa olsa pkklı olmazlardı. neymiş hayır diyorlarmış da o yüzden evet demeliymişiz. ya hahahahah. bir ülke bu kadar mı beceriksiz, zekadan uzak insan barındırır. şaka gibisiniz cidden.

anayasa diyoruz anayasa. anayasa denen olay bilgi ister, akademik bir konudur, araştırma ister, o evet dedi ben hayır derim o hayır dedi ben evet derimle olmaz.

iyi o zaman almanya'da demokrasi var biz kaldıralım almanya bize düşman. ingilizler de ilk savaş uçağımızı yapmamız için destek verdiklerini açıklayan rapor yayınladı bak şu ingilizlereee... demek ki savaş uçağ kötü hadi iptal edelim programı.

türkiye'nin kredi notunu s&p yükseltirken mükemmel düşürünce kaka. ya arkadaş bu kadar mı sik kafalı olur bir insan zihniyeti. kendi kararını vermekten yoksun, işi sürekli birileri ne dediye göre yapan ama işin aslına bakamayan insanlar.

arkadaşım birey değilsiniz kabul edin. tebasınız siz.
Ak troller karşı argüman üretemeyip gene olayı çarpıtmaya çalışmış.

insanları referandum maddeleri üzerinden ikna edemeyince hayırcıların öcüleştirilmeye çalıştığı ortada. Ee adam da demiş ki madem her pozisyonda onlara karşı olma niyetindesiniz, buyrun köprüden atlayın.

Ama bu hdp şöyle diyor onun için ben böyle yapıyorum mavralarını anlatanların ne mal olduklarını gördük. Bahçelide de, şimdi akp'de de bu mantıksız çıkışlar savunabilecekleri fikirler olmadığından uyduruldu.
Arkadaş birey değilsiniz tebasınız demiş. Iltifat bile etmiş.
ilkokullar arası münazara yarışmasına hoşgeldiniz. Hoşbulduk.
Çarpık mantıkları deşifre olunca mala bağlayan aktrolleri göz önüne sermiş olay.

X kişisi Y diyor o zaman biz Z diyelim demek geri zekalılıktır. Şair burda bundan bahsediyor. Akp eğitim sistemi ürünü olduğunuzdan bunu hemen anlamanızı beklemiyor size kızamıyorum bile, acıyorum sadece.

Bak şimdi bu kısmı dikkatlice oku: bu yukardaki akıl yoksunu denklemi senin partin ve onun oğlanlarla kaseti olduğu iddia edilen yancısı söylüyor. Adamların savunacak hiç bir fikirleri olmadığından ad hominem den öteye gidemiyorlar.

Dersimizi aldıysak haydi şimdi ezbere.
Birbirimizi ikna edememizin tek sebebi. Birbirimize düşman gibi davranmak.
Tartışmanın derinliği boyunuzu aşalı çok oldu. Ad hominemi sizin efendiniz, reisiniz yapıyor.

Siz anca cevap veremedikçe batıyorsunuz.
madem pkk hayır diyor demek ki pkknın kim oldugunu biliyosun. o zaman sen bizden daha kabahatlisin kardeşim.