Ben de bu durumu saçma buluyorum.
Bu durumda türkiye halkı pkk yı destekliyor.

Zira kendi askeri için ayaklanıp, öldürebiliyor. Ama pkk'yı 30 yıldır gelen şehit haberi için feryad etmekle yetiniyor.
Uzun adam farkı.Ulan nasıl kendi askerine kıyarsın be.
yine saçma bir postal yalayıcı lafı.

terör örgütüyle güvenlik güçlerimiz mücadele ediyor. güvenlik güçlerimizin içine sızıp kendi vatandaşının iradesini ele geçiren ve katliamlara başlayan bir avuç gülen örgütü teröristine karşı bu millet sessiz kalamaz. şerefli, namuslu, onurlu insanlar ülkesinde darbe olurken evde mi oturacaktı?

boş laflarlar retorik kasarak direnişe bok sürme çabası. alın ulan yalarsınız: görsel
Askerler hiç bu kadar aşağılanmamıştı. Ne yazıkki bu olaylar bugün bittiğinde yirmi yıl sonra yeniden yaşanacak. Kurunun yanında yaşta yanıyor lafı hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı. Suriyeye diye yola çıkan darbeye çıktıklarından haberi olmayan askerlerinde aralarında bulunduğu. Askerin kafasını kesip cinayet işleyerek bunun günahını bile düşünmeyen, soysuzlara sesleniyorum. Sen ve senin boş zihniyetin beşer çocuğu yaptıktan sonra o çocuklarında beynini yıkayıp eğer kendin gibi evlat yetiştiriceksen, seni koruyana düşman ediceksen ve geldiğiniz galeyanın, içinde bulunduğunuz oyunun farkında değilsen seni hak'ka havale ediyorum. zira kafa kesmeye bu kadar meraklıysan, suçlu suçsuz asker evladına taş atmaya bu kadar meraklıysan sana sesleniyorum, şerefsiz pkklılar dağlarda sürten kanı bozuk haysiyetsizler soysuzlar yani kökleri kuruması gerekenler hala yerlerinde. taşladığınız kafalarını kestiğiniz askerler yerine oraya gidip bir halta yarayarak vatanı savunmanız dileğiyle. zira bu girdiğiniz günahın kapatılır yanı yok. Allah devlete zeval vermesin, bugün kaç defa zıpladım yerimden bombayla kaç defa titredi camlar bilmiyorum, birde evden mermi atan bazı şahsiyetsizleri anlamıyorum. Yukarıdan aldıkları emirleri uygulayan askerlerin ölümüne, aylardır yıllardır verdiğimiz şehitlere ve bir grup soysuzun halkı ezmesiyle verilen kayıba değilde meydanlara çağrısı ve adeta emrine okunan selalar yanlış değil mi? insanları dininden soğutmayın. Bu gösterdiğiniz tepkileri gece 4 te kalkan devlet otobüslerinin doğuya yönelmesi bu aldıkları gazla askere değil pkk'ya ışide bu tepkiyi göstermeleri dileğiyle.
Şunu bilin ;

Bu ülkenin dincileri herkesle bir hareket eder , yeter ki savaşılan Türk olsun... ışid, ABD , rusya farketmez...hepsiyle kardeş olur...