bugün

tam başlık: pkk cenazelerinin şehit cenazelerinden çok daha kalabalık olması.

Ülkenin içine düştüğü durumu göstermektedir. yazıktır, günahtır. yakında özerklik isteyecek olan pkk destekçisi yahut mensubu arkadaşlar gövde gösterisi yapmaktadır. içişleri bakanlığı ne kadar gevşek olduğunu göstermektedir. Artık herkes Biji kurdistan diye sokakta bağırıp çağırabilmektedir. Bunun adınada demokrasi, özgürlük denmekte. Artık ben Türk'üm demek faşistlik, ben kürdüm demek özgürlük oldu memlekette.

http://www.milliyet.com.t....2010/1288950/default.htm

Bugün sokakta Eşitlik diyene panzerle dalan polis, cumhuriyet için imza toplayan üniversite öğrencilerine panzerlerle dalan polis, stant açmak isteyen öğrencilere biber gazı sıkıp çatışma çıkaran polis vatanın polisi de Terör örgütünün cenaze törenine hiç bir şekilde ses çıkarmayan polis nerenin polisi? Kimin polisi?

http://www.lpghaber.com/H...smasi--haberi-300799.html

Her dakika gücüne güç kattığını; yaptığı röportajlarda, kendi halkına seslenişinde ve en son referandumda halka zorla uygulattığı BOykotta gösteren bölücü örgütü her dakika destekleyen parti; 12 eylülde de özerkliğini kutladı. Bu ülke bunlarıda gördü ya. Askeri darbe adı altındaki anayasayıda türkiyenin %95'i onaylamıştı 20 seneye çıktı çivisi merak etme tayyip %58'le uzun sürmez saltanatın.

(bkz: yazıklar olsun)

(bkz: yetmez ama evet)
(bkz: durma devam et)

verilen bol eksiden dolayı teşekkür pkk'lı arkadaşlar...
(bkz: içimizde vatanseverden çok hain olması)
(bkz: yetmez ama allah belanızı versin)
(#9379228)
(bkz: türkiye haini bol ülkedir)
türk'ün kardeş dediğinden başka düşmanı yoktur.
şehit cenazelerinde atılan şehitler ölmez vatan bölünmez sloganından rahatsız olan bir başbakan var başımızda güzel arkadaşım. daha bunlar iyi günlerimiz; yaşadıkça neler görecek bu gözler, bu kulaklar neler duyacak daha.

yetmez ama, umarım bir gün tüm bunlarınn hesabını verirsin a.k. partisi!
kalleş yakın ve sevenlerinin ne kadar çok olduğunun göstergesidir.
yüzde 58'e yüzde 42 oranında ispatlanmış durumdur.
hiç bir ülke yoktur ki, kendi içerisinde bizim kadar hain yetiştirebilsin.
ismet inönü..

(bkz: ismet paşanın sözü)
(bkz: madalyonun diğer yüzü)
referandumla hiç alakası olmayan durumdur. ancak zeka seviyeleri konusunda ciddi endişe taşıdığımız bazı varlıklar anında bağlamışlardır referanduma.

-olm vizeden 32 almışım yaa.
- aga ben biliyodum böyle olcağını, referandumu hatırla %58-%42 çaktın mı köfteyi?
-???
güncel Önemli Başlıklar