bugün

pizzanın çatal bıçakla yenmesi normaldir ki dostum. Asıl çatal bıçakla yenmeyen lahmacundur, kanattır, balıktır.
Yanlış yapan gösteriş meraklısıdır. biz böyle mi gördük ninja kaplumbağalardan denilesidir.
tercih meselesi olan bir şey için birtakım yaftalamaların ne kadar saçma olduğu gerçeği ile yüzleştiren durumlardandır.
kaşık ve çatal plastik değilse,
tüm insaniyetiyle burnuna pizza dilimi sokmadan normal yollardan beslenme telaşındadır.
bir tane arap kökenli de çıkıp dememiş ki yahu arkadaş siz pilavı nasıl kaşıkla yiyorsunuz diye.

meselenin özü budur. kimse kimseyi nasıl yiyor diye yargılayamaz. ellerim yağlanmasın diye ben çatal bıçakla yerim. arap olsam sorardım; sen niye pilavı kaşıkla yiyorsun arkadaş?
elle yiyenlere laf atan bayan cinsleride vardır.
"Çorbayı da çatal bıçakla için tam olsun" denilesi zatlar sinsilesidir.
Ellerinin kirlenmesini istemeyen, yemek yemeden once de ellerini yikamaya usenen sahsim gibi insanlardir...
kakasını yaparken hafif ıkınıp pıt diye düşüren nadide adabı muaşeret örnekleridir..
nişantaşı ya da bebek çocuğudur.
pizzayı çatal bıçakla yiyip tat alamazsın.
Pizzayı elle, lahmacunu çatal bıçakla yerim.
Çıt kırılmak değil derdim, Koku hassas noktam.
A sabunla geçiyorsa deneyeyim. Aklıma gelmemişti.
Pizza, lahmacun farketmez elle yerim.
Çelik sabunla yıkarsanız geçer
o yoksa evinizdeki çelik rendeyi bulaşık deterjanı ile yıkayın.
Lahmaçı dürüm de yapamaz. Eklemesin kızı zaten swh.
Herkesin hayatına kimse karışamaz. Şu an inat olsun diye pizzayı çatal bıçakla yiyorum. Hem ben çok tembelimdir. Suya sabuna gerek olmadığını bilseydim daha önce denerdim.

Edit: imha

(img:#2275635)
inadına elimle barbarca yiyorum ki canı çeksin.
--spoiler--
herkesin hayatına kimse karışamaz. şu an inat olsun diye pizzayı çatal bıçakla yiyorum. hem ben çok tembelimdir. suya sabuna gerek olmadığını bilseydim daha önce denerdim.
--spoiler--
kaşıkla da yiyebilirdin ! ! !
eliminen dayı eliminen.
ortamına göre değişir böyle şeyler gençler. öyle pizza restoranları var ki rezervasyon olmadan girmeye kalkarsanız kapıda 1 saat bekleyebiliyorsunuz.

heryeri kendi çöplüğünüz sanmayın derim.
pizza, balık, kelle
bunlar yenir elle.
Et tavuk kelle pizza yenir elle demiş atalarımız.
Bir şey yerken elimin yağlanmasından nefret ettiğim için imkan varsa her şeyi çatal bıçakla yerim. Aklınca dalga geçen de siktirsin gitsin. Ahah.
Muhtemelen 1.50 boylarında, platin sarısı saç renkli bir dişi varlıktır. Ha bu arada böyle tiplerin çoğu bunu elitlik zanneder.