bugün

erkeklere özgü hareketleri yapmaya çalışan kızlar için kullandığım bir tanımlama olur kendisi. ama tabi bu onların birer kadın olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz.

şayet böyle birinden hoşlanıyorsanız ve ona yakın olmak istiyorsanız, aşağıda sayacaklarımı uygulamanız yeterli olacaktır.

-onlara erkekmiş gibi davranmayın: zira içlerindeki canavar bu şekilde açığa çıkar, kendisinin davranışı sevimli görünüyor gibidir kendisi için ama, bunu yaptığınızda size iğrenç bakışlarla bakar. bırakın, o sevimli sandıkça gülümseyin ona.

-cinsel içerikli konuşmalar yapın: bu arkadaşlar cinsel içerikli konuşmalara bayılır, çok derinlere inmeden, am-göt-meme üçlemesinden birini kullanmaksızın çocuksu kelimelerle konuşarak bu muhabbeti yapabilirsiniz.

-dokunun: efendim bu arkadaşların yüzüne gözüne dokunmanız koluna girmeniz, memelerine dokunduğunuzda tedirgin ve gergin olmamanız birer artıdır. kolundan rahatça çekip sarılabilirsiniz, bu sizi onların gözünde yüceltecektir.

-Şu klişe cümleyi söyleyin: ona mutlaka "ben kız olsam orospu olurdum" deyin, yeniden doğmuş gibi olur bu kızlar bu sözle.

hadi rastgele.

© soguk dus etkisi

her hakkı saklıdır.
erkekliğe özenen, pisuvara işemenin nasıl bir şey olduğunu merak eden kızdır.
kadınların her şeyi yapabileceğini sanan feminist kız.
isviçreli bilimadanlarının araştırmasına göre kadınların %62'si ayakta işemeyi hayatları boyunca en az bir kere denemiştir. Bu araştırma sonuçları göz önüne alındığında, pisuvara işemeye çalışan kadınların popülasyonu azımsanmayacak kadar çok olmalıdır. *
(bkz: the sweetest thing)
görsel