bugün

boşuna demiyoruz bu dincilerin aklı fikri kadın ve seks diye.
Pakistanlı intihar bombacısı Şeyh Asadhullah Halid, Hindistan ordusu tarafından Keşmir'de yakalanıyor ve yapılan tüm vücut aramasında, pipisinin etrafına koruyucu metal bir kalkan taktığı ortaya çıkıyor.
Nedeni sorulduğunda ise cennette 72 bakireyle karşılaştığında herhangi bir cinsel sorun yaşamasını istemediği için patlamada penisini korumak istemediğini söylüyor * hahahhaha

https://twitter.com/tly_U...tatus/1709987991995773353
bu kafayla 72 nuri alabilir.
penisini korumak istediğini mi söylemiş? istemediğini mi? kısa yazının final cümlesi anlattığı hikayeyle çelişiyor.
bir tane dini islam olan biri çıkıp " lanet olsun senin cennetine de dinine de" demediği için bu insanlık düşmanları inancı ne olursa olursa olsun; tarih boyunca binlerce yıldır ya isa, ya musa, ya muhammed (incil, tevrat, kur'an) örtüsü altına saklanıp içinde ki pisliği yayıp yaşatıyor.
bir tane inanan (hangi din olursa olsun) çıkıp bunların üzerinde olan, arkasına saklandıkları din örtüsünü çekip bu pisliklerin üzerinden almayacak mı?

asıl üzücü ve acı veren ise insanın genetik aptallığı sonucu bu insanlık düşmanlarına karşı çıkanlar din düşmanı olarak-dinsiz olarak yaftalanmış olması.
oysa kur'an da allah tevbe sureesi 107-110 da " "Bir de zarar vermek, mü' minlerin arasına ayrılık sokmak için ve bundan önce Allah ve Resulü ile harb edenin gelmesini beklemek için bir binâ yapıp, onu mescid edinenler ve; "Bununla iyilikten başka bir şey kasd etmedik" diye muhakkak yemin edecek olanlar vardır. Allahü teâlâ tanıklık eder ki; onlar, şeksiz-şüphesiz yalancıdırlar. Sen onun içerisinde hiç bir vakit namaza durma. Tâ ilk gününde temeli takva üzerine kurulan mescid, senin içinde kıyamına elbette daha lâyıktır. Orada tertemiz olmalarını arzulamakta olan erler vardır. Allahü teâlâ çok temizlenenleri sever.

Binasını, Allah korkusu ve rızâsı üzerine kuran kimse mi hayırlıdır, yoksa yapısını yıkılacak bir yerin kıyısına kurup da onunla birlikte kendisi de Cehennem ateşine çöküp giden kimse mi? Allah, zâlimler güruhuna hidâyet vermez. Onların kurdukları binâ, kalplerinde temelli bir şek ve nifaka sebeb olacaktır. Meğer bu kalbleri ölümle parçalanmış olsun. Allahü teâlâ her şeyi ' bilen, her yaptığını yerli yerince yapandır." demiş ve peygamberimiz de gidip o camiyi yıkmıştır.

eğer hz. isa-musa-muhammed şu an yeryüzüne gelse-dirilse ibadethane, allah'ın evi olarak adlandırılan cami, sinagog, kilise din adına yapılmış kurum, yapı, bina ne varsa %99'unu kendi elleriyle yıkardı.
bu peygamberler tebliğ ettiği dini tanıyamaz "ben böyle din mi getirdim?" diye oturup halimize ağlar; lut peygamberin "“Ey Rabbim! Bozguncu / ortalığı fesada veren bu kavme karşı bana yardım et. Rabbim! Beni ve âilemi bunların yaptıklarından kurtar! ” (Ankebût, 29/30-Şu’arâ, 26/169) diyerek bizi allah'a havale eder ve lut kavmi gibi silinir yok olurduk.

daha önce de yazmıştım, bu insanlık düşmanlarına bakıp "ben böyle bir din, böyle bir yaratıcıyı tanımıyor ret ediyorum" diyerek ateist olan biri allah'ın hakkını koruyor ve pisliklerin kaynağı yaratıcı din olamaz diyor.
dikkat ediniz, kendine din adamı diyenler din üzerinden ballı kaymaklı maaş alanlar, sokakta el ele yürüyenlere bile söz söyleyen dinden geçinen, dini geçim, maaş, makam, mevki, lüks yaşam aracı yapanların çıkıp bunlara lanet ettiğini duydunuz mu?
bir ateist kadar allah'ın hakkını savunmuyorlar ve allah'a dine atılan ifttira karşısında dilsiz şeytan (hz peygamberimiz böyle demiş) gibi susuyorlar.
Evet cennette 72 bakireyle aynı anda yatarken sıkıntı olmasın diye.
Bunların neden akılları çüklerinde arkadaş. Batı ilim bilim ile uzayda koloni kuracak bunlar hala apış arası paradoksundan çıkamadılar.

(bkz: Uludağ sözlüğe bir daha gelince alınacak nickler)
Din ile afyonlanmış bir terörist için neden bunu yaptın demek saçma.

O gerçek bir teröristtir.

Ent.
--spoiler--
bir tane dini islam olan biri çıkıp " lanet olsun senin cennetine de dinine de" demediği için bu insanlık düşmanları inancı ne olursa olursa olsun; tarih boyunca binlerce yıldır ya isa, ya musa, ya muhammed (incil, tevrat, kur'an) örtüsü altına saklanıp içinde ki pisliği yayıp yaşatıyor.
--spoiler--

sana lanet olsun ulan yavşak.
dine, islama çamur atmadan yorumunu yap adi yavşak.
Işte buradan bile dinle alakası olmadığını, dinini bilmediğini anlayabilirsiniz. Bedeninin sadece bir görüntüden ibaret olduğunu, kalıcı olanın ruh olduğunu bile idrak edememiş. Dinini bilen , allahtan korkan insan zaten terörist olamaz.kimseye zarar veremez.
Demekki intihar saldırısında her yeri parçalanınca pipisi sağlam kalacaktı. Bu da cennette sadece pipi olarak yaratılacaktı.
Erkeklerin beyninin nerede olduğunun kanıtı.
müslüman öldürerek mi cennete girecen?

israil askerine bir tek kurşun sıkmaz bu piçler. Tek hedefleri müslümanlar.

Araştırılsa Arkalarında abd-israil çıkar bunların. Örgütü kuranın ucundan kıyısından ilişkisi çıkar.

Tabii bu eylemlerde kullanılan godoşlar kime hizmet ettiklerinin farkında değil şehit olacağını sanıyor amk.
hala bu insanlık düşmanının dinine islam diyenler var. akıl ve zeka yanı sıra ahlak ve etik değerleri oluşmamış ya da bu olguları ret eden insanların dini islam olamaz.

bu insanların anlayacağı dilde, cennet huri diye ortaya çıkıp insanlığa sığmayan davranışları yapıp cennete gireceğim, hurilerle yatacağım diyene "ulan sığır! sen cenneti ahır mı kerhane mi sandın?" demek lazım da... bu seviyeye inmeyelim.

daha basit olarak anlatmak gerekirse...
iphone pro max 14 çıktığında aliexpress de 120 dolar civarında satılıyordu. app store vve teknoloji marketlerde 1300 dolar civarında başlangıç rakamı olan cihazı %90 daha ucuza alanlar işletim sistemi android olan bu çakma ipone14 pro max telefonları alıp iphone son modelini aldım diye hava atanlara "bu apple değil" demeniz sizi apple düşmanı, apple karşıtlığı, apple teknolojisini, apple ürününü inkar eder karşı çıkar biri mi yapar.

birilerinin cehaleti bırakın da aptallığı da aşacak seviyede nasıl bir akıl yürütme ve iyi-kötü, doğru-yanlış ayrımı yapamayacak seviyede olmalarına şaşırmamak elde değil.
Çok Yaşa hindistan.
sözde dinle dalga geçeyim dersen böyle eline dolar allah işte başlığı. derdinin bu teröristin cehaleti olmadığını da zaten cümle alem biliyor söylemeye gerek yok.

bombasıcı ne ola ki?
Güleyim mi aglayim mi bilemedim.
güncel Önemli Başlıklar