bugün

"Görmemişin bir pipisi olmuş tutmuş sözlükde onun için entry doldurmuş durmuş" yazar kişisi...
aynı zamanda freud'un pipi boyu hakkındaki görüşlerini de bir an önce okumaları şiddetle tavsiye edilmesi gereken yazarlardır.
geceleri kedi inlemeleriyle kafayı sıyırmamak için pipi boyuna kendini adıyan yazardır.
Pipi boyu sanal gündemdir. Asıl olan hacmidir. Yani pipi boyu x pipi eni x pipi derinliği.
türk erkeklerine mi mahsustur bu saçma uzunluk ölçüleri merakı yoksa gevur erkeklerde de var mıdır bilemiyorum ancak, ortaokul yıllarında benimde kafamı kurcaladığı gerçeğini inkar edemem. o yıllarda çevremdeki insanlarında teşhir merakları yüzünden de olabilir bu bendeki ölçme biçme eğilimi. birde benim asıl şanssızlığım altıncı kat komşumuz hedenin, devasa pipisi olabilir. pipiyi ölçmek evet gereksiz bir eylemdir ancak hangimizin hayatındaki her eylemi gereklidir, kimilerinin yaşamasının gereksizliğinin kabul edildiği şu günlerde...
hiç bir zaman gerçek bir penisi olamamış, bunun ezikliğini sözlükte gidermeye çalışmış yazardır.
her hafta cetvel ile ölçüp, gelişim sürecini değerlendiren yazarlar.

http://img200.imageshack....g200/4932/umutsarkaya.jpg
allahım varsan, bizi bu "altan" ailesinden kurtar nolur! baba, resmen çük muhabbeti yaparken, oğulları buna metaforik anlamlar yükleyerek, biri başımıza edebiyatçı kesildi, ötekiyse ekonomist.
görsel
görsel ulan o kadar fesat düşüncesiz bir insanımki , başlığı fallout oyunundaki pip-boy zannetdim.ne kadar safım ben ya.