bugün

kuşadası'nda bulunan bir otel.çok pahalı olması rağmen kesinlikle memnun kalmadığım bir otel.3 gecelik tatilim boyunca 6 çeşit böcek öldürdüğümüz bir otel.banyo giderimiz 3 tane hamamböceği ölüsü yüzünden tıkanmış olup resepsiyonu da ahizemiz bozuk olduğu için arayamamıştık.tabi resepsiyona kadar yürümek vardı ki o ayrı bi eziyet.otelimiz dağ başında olduğu için ve kesinlikle odadan denize baya bi merdiven inmeniz gerektiği için o fikir de bize pek parlak gelemedi. onun dışında yatak başındaki karınca yuvamız çok şirindi gerçekten 150 karınca saydık.ayrıca bungalov kısmında küvet olmamakla beraber nereye s.çsanız tuvalete gidebilecek durumda çünkü banyolar acaip derecede küçük.boy aynası yok zaten.diskosunda(ki yok öle bi yer,direk sahili disko yapmışlar,ateş falan yakmışlar)tarkan kış güneşi çalmaktaydı ve bunun slow müzik olduğunu bilmeyen gariban sarhoş turistler eller havaya yapmaya çalışıyorlardı.ve kesinlikle ala carte restauranta gidilmemelidir.mide çok sıkı bozuluyor.mesela sabahın köründe sahile ineyim dediniz(saat 6 suları)havuzu temizleyen görevliler arkanızdan uff anam ve çeşitli ıslıklarla işlerini bırakıp sizi izliyorlar.ayrıca öğle yemeğini otelin havuz kenarındaki fast food tarzı yerde yemek istediniz ve gittiniz diyelim.garson geliyor ve size aynen şu kelimeleri söylüyor:
garson:iççek ne istiyon?
freddie:kola alıyım.
garson:yemek ne alcan?
freddie:pizzalarda iki çeşit yazıyor menüde.bugün hangi çeşitleriniz vardı?
garson:bügun tek çeşit var.içinde kekik peynir--(adam elleri yanında birleştirmiş karşıya bakarak bu sözleri söylemektedir.ben ve arkadaşım da dudaklarımızı ısırmaktayız.)
freddie:her neyse tamam ben ee.. ben ee..(yemek seçmağe çalışıyorum.)
garson:sen ne?sen ee..
freddie:ben bir tavuk salatalı dürüm alayım.
garson:dürüm istiyon demi?

işte bu da böyle bir tatildi,gitmeden önce bir daha düşünün.bir de merkeze çok uzak taksiyle falan 25 ytl civarı tutuyor.kuşadasına gidecekseniz kesinlikle çarşıya ve barlar sokağına yakın bir sürü güzel otel vardır.sakın hata yapıp da böyle bir yere düşmeyin.
Yılbaşı gecesi eğlencesi huzurevi tadında, mature tayfası tarafından işgale uğramış oteldir. Yemekleri gayet dandik olup, manzarası ve konumundan kurtarmaktadır.