bugün

(bkz: geceyi uyutan gündüz yüzlü kız).
Ele ayaga dusmemesi gereken grup.
haram geceler insanı baya yıpratıyor. dinlemek olumsuz etkiler yaratıyor. dertsiz insanı dert sahibi ediyorlar.
saÇma sebeplerden dolayı 18 eyluldeki konserlerine gidemeyeceğim müthiş grup. fotograf şarkısı iyidir.
Haram geceler şarkısını sözlüğe hediye ettiğim..
Edit:düşündümde o kafada değilim şu an ama ilk aklıma o şarkı geldi neyse artık.
Bir siyah beyaz fotoğrafım ben, tozlu raflardayım.
18 eylül 2015 cuma günü ankara nefes barda ortamı şenlendirecek grup. bileti hizmet bedeliyle beraber 34 tl.
behzat ç ile bilinirliği artan, müthiş şarkı sözleri yazmış gruptur.
Sakarya ve haram geceler. Evet.
(bkz: Behzat Ç nin kazandirdiklari)
türkiye 'nın en underrated müzik grubudur.
1999'da "uyandırmadan" adlı ilk albümünü çıkartmış, ankaralı rock grubu.
ssk işhanında bir barda sahne alıyorlardı.
Sene 2003'te ankara'ya eş,dost,akraba ziyaretine gelmişim, pilli bebek burada sahne alıyormuş, hadi gidelim dedim. Gittik, pilli bebek ist.a turneye gelmiş, yerine de dinazorlar mı, gergedanlar mı, işte adı öyle bi şey 60 yaş üstü rockçı emmiler sahne alıyor. iyi dedik, bunları dinleyelim. Bu dinazorlar kuzenle beni kesmeye başlamadı mı? Gözüme bi şi kaçsa, Yanlışlıkla kırpsam Adam kalp krizi geçirecek, kalk gidelim kuzen dedim, bizden bulmasınlar.
işte o günden beri pilli bebek konserine gitmiyorum. Zaten o zaman meşhur değillerdi, behzat ç. ile tanıdı herkes onları.
Dinazorlar ne oldu acaba, gergedanlar da olabilir.*
Behzat Ç ile sevdiğim gruptur.
Eski bir grup olmasina ragmen, birkac yildir genel yeni nesil jenarosyonun dinledigi musik grubu.
Sırf isimleri yüzünden şarkılarını hiç mi hiç dinlemediğim grup. Bir diğeri için (bkz: son feci bisiklet)
(bkz: önyargının Allah belasını versin)
behzat ç nin müziklerini yapan efsanevi gruptur.
bir adet oyuncak.
https://www.youtube.com/watch?v=MCbhOnXFtIA en güzllerinden biridir.
Behzat C izlemeyende anlar.
Sevilen anlayamaz.
dinlemekten deli gibi keyif aldığım gruptur. insanın içine işler öyle bir şey.

5 aralık ankara nefes barda konseri vardır. benden başka gidecek varsa ufak bir tanışma eylemi gösterebiliriz.
yar yine bana haram geceler senin için ağlıyorum.
Bir gün yıllardır hiç görmedigim bir adam bir youtube linki gönderdi ve "bu şarkı çalmaya başladığı an yer gök, her şey sen oluyor."

şarkının adı şöyleydi:
gündüz yüzlü kız.
Behzat Ç'in müziklerini yapmadan önce bir çok defa canlı dinleme fırsatı bulduğum, ankara çıkışlı hakkettiğini yere hiç bir zaman gelemeyen grup.
Tesadüf eseri az önce tekrar dinleyince eski günlere götürmüştür.
içerken ahmet kaya dan sonra en iyi giden gruptur.
10 dakikalık siyah beyaz solosuyla gönüllerde yer etmiştir.