bugün

(bkz: susar misin gerizekali kiz necatiye sahip cikiyor su an)
(bkz: necati 25 yaşında arkadaşları ona pileyboy diyor)
haklı bir çağrıdır.
Ben burda tüm gençleri temsil ediyorum. Ama ne yazık ki Gördüğüm muamele küfür, hakaret. Yapmayın beyler. yediğimiz iki üç kız onu da çok görmeyin . kul hakkına giriyorsunuz, bizimde rızkımız bu napalım yani? Necati kardeşim kız lazım dedin de yardım mı etmedim? Bizi karıya götür Neco başkan dedin de, cenazemiz var kapalıyız mı dedim.
Türkiye'nin değeri sözlüğün parlayan güneşi Necati'ye kucak açın. Yeter artıkın...
kurbanın taşşaklarını necatiye bağışlayarak desteklediğim kampanya. evet.
Sahip çıkmazsanız kedisine ben el koyabilirim arkadaşlar sorun yok.

Bir kampanya.
Tam gaz desteklenmesi gereken çağrı.
ama gelin görün ki durum içler acısı adeta bir aile dramı...
mesaj kutum yalan olmasın saniyede 5 kere yeşilleniyor. dakikaya vurduğumuzda yaklaşık Bu sayı 300... 24 saate yuvarladığımızda bu sayı 7200 yapıyor. Bir haftada ise 50 bin 400 mesaj, inboxımı taciz Ateşine tutuyor.
Peki sormak istiyorum sevgili sözlük ahalisi neden bu mesajların 50 bin 400 üde küfür içerikli. Neden hepsi erkek ulan? Bazıları artık stres atmak için günde 10 kere küfürlü mesaj atıyor bi de pişkin pişkin " kanka sana sövmeden duramıyorum ya " diyor. Ya sen ne utanmaz bir adamsın kardeşim. insanda biraz haysiyet olur ya.
Velhasıl kelam, Burdan çıkardığım sonuç şu ki, bu sözlük ticaret meslek lisesi reformunda bünyesinde Hiç kız bulundurmayan bir sözlük. geldiğimden beri, bir kızın güzel bir mesajına diri bir meme Capsine Nail olamadım. Çıkışta beni dövmek için bekleyen eli muştalı Bakırköy kekoları kol geziyor. Benim can ve mal en önemlisi ise yakışıklılığım tehlikede. ha bu arada Avratlı mavratlı fake hesap açıpta ismi Şemsettin olan erkekler bana mesaj atmasın beyler. Artık, Yemiyorum.
Destekledigim çağrı.

Bir an gandalf ı okuyormuş gibi hissettim lan içine gandalf kaçmış adamın.

Edit: sonunu okumamistim lan adam bana laf sokmuş. Kanka sen attın ya ilk mesajı ss alıp geleyim istiyorsan???
Amblemdeki tavşanadır o bro, alınma sen. Emoji prada.
(bkz: necati noluyor götün başın oynuyor)
SAHiP ÇIKMA ADI ALTINDA AÇTIĞI KAMPANYADA ÜSTÜ KAPALI ŞEKiLDE KIZ YAZARLARDAN MESAJ BEKLEYEN ELi SiKiNDE ERGEN BEYANI..
Mumdan çıkmış yangın. Ihıhıhıhı.